فوتبال ایران / شناسه خبر: 99467 / تاریخ انتشار : 1398/3/23 12:18
|
قرارداد پرماجرا سرانجام امضا شد

نیمه‌شب خبر رسید: استراماچونی، مرد ۱/۶ میلیون دلاری استقلال

‏بعد از مردانی چون رایکوف، جکیچ، سکومورخوف، بیلفسکی، کخ و شفر حالا استراماچونی هفتمین مربی خارجی تاریخ باشگاه ‎استقلال است.

در تهران نیمه‌شب بود که توییت خبرنگار اسکای اسپورت این‌بار از توافق آندره‌آ استراماچونی و استقلال خبر داد. در روزهای اخیر اخبار مربوط به توافق استراماچونی با استقلال آنچنان سردرگم‌کننده بود که باور اخبار سخت شده بود و خبرنگاران ایرانی هربار در میان اخبار مربوط به این اتفاق خبرهای درست و غلطی را به مخاطب می‌رساندند. وقتی شبکه خبری اسکای اسپورت یا توتو مرکاتو ایتالیا در کنار خبرنگارانی همچون دی مارزیو و ... توافق استراماچونی با استقلال ایران را روی خروجی قرار دادند، این‌بار توافق باورکردنی به نظر می‌رسید.

 

سرانجام باشگاه استقلال نیز به صورت رسمی توافق با آندره‌آ استراماچونی را اعلام کرد تا به هفته‌ها گمانه زنی و شایعات در قبال سکاندار جدید آبی‌ها پایان داده شود. بنا به اعلام امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال، این باشگاه و استراماچونی برای امضای قرارداد دو ساله به توافق رسیدند و مرد ایتالیایی از امروز به صورت رسمی سرمربی استقلال خواهد بود. مبلغ قرارداد استراماچونی با استقلال به نقل از منابع ایتالیایی سالیانه ۱/۶ میلیون دلار است که البته این رقم مشروط پرداخت می‌شود و فهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا این رقم را کامل می‌کند.

captcha
تازه ها
بیشتر