ورزش جهان / شناسه خبر: 99460 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 21:14
|

چراغ سبز لوکاکو به اینتر: کونته بهترین مربی دنیاست/ همیشه هوادار سری A بوده‌ام

با منچستریونایتد قرارداد دارم اما با باشگاه و فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه‌هایم صحبت خواهم کرد تا در نهایت بهترین تصمیم را بگیریم.

چراغ سبز لوکاکو به اینتر: کونته بهترین مربی دنیاست/ همیشه هوادار سری A بوده‌ام

در هفته‌های اخیر شایعات زیادی در خصوص احتمال جدایی روملو لوکاکو از منچستریونایتد مطرح شده است و گفته می‌شود آنتونیو کونته علاقه زیادی دارد تا این مهاجم بلژیکی را در اینتر در اختیار داشته باشد. لوکاکو که تابستان 2017 در ازای 75 میلیون پوند از اورتون به منچستریونایتد پیوست، پس از برتری 3 بر صفر شب گذشته تیم ملی بلژیک مقابل اسکاتلند در مرحله انتخابی یورو 2020 نسبت به شایعات مطرح شده واکنش نشان داد.

لوکاکو 26 ساله پس از بازی تیم‌های بلژیک و اسکاتلند اظهار داشت: با منچستریونایتد قرارداد دارم اما با باشگاه و فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه‌هایم صحبت خواهم کرد تا در نهایت بهترین تصمیم را بگیریم. حالا می‌خواهم در کنار خانواده‌ام از تعطیلات لذت ببرم. می‌دانم که چه کار خواهم کرد اما نمی‌خواهم الان آن را مطرح کنم. باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. آیا انتظار تابستان شلوغی را دارم؟ بله.

لوکاکو طی همین یک سال اخیر تغییر مواضع جالبی در مورد سرمربی مورد علاقه خود داشته است. یک سال قبل مهاجم بلژیکی به قدری دلداده ژوزه مورینیو بود که بارها اعلام کرد حاضر است برای او خودش را به دیوار آجری بکوبد. به محض جدایی مورینیو و انتصاب اوله گونار سولشر به عنوان سرمربی جدید یونایتد، لوکاکو به تمجید از وی و تغییرات مثبت تاکتیکی سرمربی نروژی پرداخته و به نوعی به تاکتیک های مورینیو طعنه زد. حالا نیز به شایعات انتقال لوکاکو به اینتر مطرح شده، وی آنتونیو کونته را بهترین سرمربی جهان خطاب کرده است.

روملو لوکاکو گفت: اینکه آنتونیو کونته سرمربی اینتر شده خوشحال کننده است زیرا به نظر من او بهترین سرمربی جهان فوتبال است. من پیش از این درباره آینده تصمیم گرفته ام اما من نمی توانم آن را فاش کنم، زیرا قرارداد با منچستر یونایتد دارم و به باشگاه فعلی خود احترام می گذارم. من طرفدار همیشگی سری A بوده ام و هر کسی که من را می شناسد می داند من ابتدا علاقه داشتم در لیگ برتر و بعد از آن در سری A بازی کنم.

captcha
تازه ها
بیشتر