فوتبال ایران / شناسه خبر: 99458 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 18:40
|
اشاره‌های قبل از پنالتی دردسرساز شد

هافبک سابق پرسپولیس درگیر تبانی در امارات

در یکی از بازی‌های هفته پایانی لیگ فوتبال امارات، تیم شباب الاهلی در حالی به مصاف الفجیره رفت که الفجیره با تیم الامارات رقابت برای بقا در لیگ داشت.

در جریان دیدار الاهلی و الفجیره، یک پنالتی برای تیم الفجیره به دست می آید که فرناندو گابریل برزیلی پشت توپ برای زدن آن می ایستد. گابریل قبل از زدن این ضربه، اشاره ای به ماجد ناصر، دروازه بان تیم حریف می کند و جهتی که ضربه را می خواهد به آن سمت بزند، نشان می دهد.

این مساله در فوتبال امارات تبدیل به یک جنجال شده و باشگاه الامارات که رقیب الفجیره در انتهای جدول بود، به کمیته انضباطی شکایت و موضوع تبانی را مطرح کرده است.  اما وکیل ماجد ناصر با رد چنین اتهامی، گفته چون دروازه بان ضربه پنالتی را مهار کرده و کمک داوران ویدئویی هم 2 گل تیم شباب الاهلی را مردود اعلام کردند، نمی توان صحبتی درباره تبانی در این دیدار به میان آورد.

اما رئیس هیات مدیره باشگاه الامارات هم گفته این اتفاق برای هواداران فوتبال امارات خیلی مهم است و این باشگاه هم تا انتها پیگیر خواهد بود و ادله لازم را نیز در دادگاه ارائه کرده است. او اشاره کرده اگر لازم باشد، به سراغ مراجع بالاتری برای پیگیری و احقاق حق تیمشان می روند. در این راستا این باشگاه یک وکیل اسپانیایی استخدام کرده و او مدعی شده ادله قوی ای برای اثبات تبانی در آن بازی خاص وجود دارد.

گابریل برزیلی در زمان حضور حمید درخشان در راس کادر فنی پرسپولیس سرخپوش شد اما بعد از حضور برانکو در راس کادر فنی این تیم کنار گذاشته شد و به فوتبال امارات رفت.

3-270

captcha
تازه ها
بیشتر