فوتبال ایران / شناسه خبر: 99447 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 16:37
|

روزی که گفته شد قرار است اردوی جبرانی تیم ملی در تیرماه برگزار شود می شد پیش‌بینی کرد اولین چالش ویلموتس با باشگاه‌ها را قرار است خیلی زود شاهد باشیم اما حالا به نظر می‌رسد سرمربی بلژیکی خیلی زود کوتا آمده است.

تیم ملی طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، در تیرماه اردویی برگزار خواهد کرد و طبق گفته ویلموتس در این اردو تلفیقی از بازیکنان لیگ داخلی ایران، بازیکنان تیم زیر 23 سال و تیم جوانان حضور خواهند داشت.

براساس آنچه فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود، اردوی پیش‌روی تیم ملی جایگزینی برای اردوی لغو شده تیم ملی در ماه مارس 2019 (اسفند 97 و فروردین 98) خواهد بود.

با این حال قرار نیست این اردو طولانی مدت باشد و ویلموتس برای همکاری و تعامل با باشگاه‌ها و وارد نشدن خدشه به برنامه آماده‌سازی تیم‌های باشگاهی اردوی پیش‌روی خود را از 11 روز به کمتر از یک هفته کاهش داده تا فقط بتواند در اردوی پیش‌رو بازیکنان حاضر در تمرینات را مورد بررسی قرار دهد و شناخت بیشتری از آنها داشته باشد.

اردوی پیش‌روی تیم ملی، در هفته دوم تیرماه برگزار خواهد شد تا حدود سه هفته مانده به آغاز مسابقات لیگ برتر، بازیکنان در اختیار باشگاه‌ها قرار بگیرند. با این حال قرار است برنامه اردویی تیم ملی در تیرماه پس از بازگشت کادرفنی از کره‌جنوبی رسمی شود و فدراسیون فوتبال با هماهنگی باشگاه‌ها، برنامه اردو را اعلام کند.

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر