فوتبال ایران / شناسه خبر: 99445 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 16:21
|

کادوی تیم ملی به سفیر

ملی پوشان‌‌ ظهر امروز)چهارشنبه) با حضور در محل سفارت با شبستری سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی دیدار و گفت و گو کردند.در این ملاقات سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی از تلاش ملی پوشان‌ در دیدار روز سه شنبه تمجید کرد.همچنین در حاشیه این ضیافت،هدایایی به رسم یادبود از سوی سرمربی و بازیکنان باتجربه تیم ملی به سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی اهدا شد.

افت قیمت شدید کاوه

به نقل از سایت فوتبال بلژیک، کاوه رضایی که پس از درخشش در تیم شارلوا با قرارداد 5 میلیون یورویی اوایل فصل گذشته ژوپیلر لیگ به کلوب بروژ پیوسته بود پس از ناکامی در تیم جدیدش دچار افت قیمتی شد.بر اساس این گزارش، قیمت کنونی کاوه رضایی از 5 به 2 میلیون یورو کاهش یافته است.چند روز قبل نیز رسانه‌های ورزشی بلژیک اعلام کردند سرمربی جدید کلوب بروژ کاوه رضایی را در فهرست بازیکنانی قرار داد که می‌توانند به تیم‌های دیگری بپیوندند.

فغانی و بنیادی‌فر داورانVAR

رئیس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال از حضور علیرضا فغانی و موعود بنیادی‌فر به‌عنوان داوران VAR در مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ آسیا خبر داد. دوره آموزشی از 17 تا 22 جولای (26 لغایت 31 تیر ماه) در کوالالامپور، مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می‌شود و از ایران فغانی و بنیادی‌فر در این کلاس شرکت می‌کنند. پیش از این تنها علیرضا فغانی به‌عنوان داور VAR در این رقابت‌ها حضور داشت که امسال بنیادی‌فر را هم به داوران لیگ قهرمانان آسیا اضافه شد. همچنین دو داور دیگر در تیم VAR داشته باشیم.

تماس تصویری ویلموتس با حسینی

مارک ویلموتس سه شنبه شب به وقت کره جنوبی در اردوی ملی پوشان از طریق تماس تصویری با سید مجید حسینی گفتگو کرد.ویلموتس در جریان این تماس از آخرین وضعیت حسینی و عمل جراحی دست وی مطلع شد و ابراز امیدواری کرد این بازیکن با طی کردن دوران نقاهت هر چه سریعتر تمرینات خود را آغاز کند.در این تماس ساکت  و هاشمیان مدیر و مربی تیم ملی نیز به صورت جداگانه پیگیر وضعیت وی شدند.

3-350

 

captcha
تازه ها
بیشتر