فوتبال ایران / شناسه خبر: 99444 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 15:29
|

منزوی: استراماچونی نمی‌آید؟ نه، دروغ است

قرار بود استراماچونی عصر سه شنبه به ایران بیاید اما حضور نیافتن این مربی ایتالیایی شایعاتی را به وجود آورده با این مضمون که او به ایران نمی‌آید. منزوی این خبرها را تکذیب کرده است. باور کنیم؟

نیامدن استراماچونی به ایران به رغم وعده ای که داده شده بود، ابهام ها درباره سرمربی آینده استقلال را به نقطع اوج رسانده و مشخص نیست که این مربی برای همکاری با استقلال به ایران بیاید یا نه. ابهام موجود با واکنش کامران منزوی نیز همراه شده است. عضو هیات مدیره باشگاه استقلال اما حرف های دیگری می‌زند:«من نمی‌دانم استراماچونی به  چه کسی گفته از مربیگری در استقلال منصرف شدم چون همکاران این مربی دو روز پیش به تهران سفر کرده و نشستی را با هم داشتیم و آنها امکانات و شرایط را بررسی کردند. همکاران استراماجونی به تازگی ایران را ترک کردند، حالا چگونه ۲ همکار استراماچونی به مقصد نرسیده اند و این اخبار در کشور پیچیده نمی‌دانم. ما منتظرپاسخگویی آن ها هستیم.ما منتظریم او قراردادی که به صورت ایمیلی تهیه کردیم امضا کند و برای ما ارسال کند. این که نقل قول از هیات مدیره  شده او نمی‌آید صحت ندارد  چون ما 5 نفر که بیشتر نیستیم.شاید این خبر به هیات مدیره‌های خیلی خیلی قبل خبر داده‌اند!»

درعین حال در فضای مجازی این خبر پیچیده که فیلم هایی برای منصرف شدن استراماچونی برای او و همسرش ارسال شده تا این مربی را از حضور در استقلال منصرف کنند. منزوی این خبرها را هم تکذیب می‌کند:« نه این طور نیست، چون همکاران او تازه به کشورشان برگشتند، چگونه وقتی در هواپیما هستند این اخبار به این مربی رسیده است.آرزوی هر شخصی است که در این شرایط با این تیم کار کند.»

منزوی حرف هایش را با این امیدواری ادامه داد:« ما امیدمان در ابتدا به خدا است و باید بگویم تیم ما خیلی باریشه تر از این حرف‌ها است. قطعا جواب آنها را به زودی می‌گیریم البته ما مشکلات بزرگ‌تر از این ها در استقلال داشتیم که پیرامون بدهی ها بود و خیلی از آنها را پرداخت خواهیم کرد. ما بدهی های سنگینی در این سال ها داشتیم و هواداران استقلال هم حمایت کردند که خوشبختانه مشکلات مالی در حال حل شدن است.»

10-350

captcha
تازه ها
بیشتر