فوتبال ایران / شناسه خبر: 99441 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 14:27
|

شهر مجازی: رحمتی رفت، بی‌وفا نباشیم

اینجا هر روز می‌توانید توییت‌ها و پست‌های ورزشی کاربران شبکه‌های اجتماعی را بخوانید.

رابرت لئونوفسکی:

اینایی که از کی‌روش و ویلموتس طرفداری افراطی می‌کنن، شک ندارم همون بازیکن فنایی‌ان که با رفتن بازیکن مورد علاقه‌شون به باشگاه دیگه تیم‌شون خود به خود عوض می‌شه.

 

| AlirezaBVB:

ساری به احتمال قریب به اتفاق با یوونتوس قراردادی ۳ ساله امضا کرده.

 

Masoud:

خواستم بنویسم استقلال را خدا آزاد کرد با رحمتی رفت اما یادم اومد چه بازی هایی واسمون کرده و چه خاطره‌های خوبی ساخته واسه‌مون، کلین شیتاش؛ بی انصافیه ...  واسش تو تیم جدیدش آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

قائم مقام:

مهدی رحمتی با یه خروار حرف و حدیث و انگ و تهمت رفت تا فوتبالش رو تو یک تیم دیگه تموم کنه. ۲۰ سال بعد امیدوارم ننالیم از بی‌وفایی‌ها.

 

Amichak:

برزیلی‌ها هنوز از آخرین تورنمنت فوتبالی که تو کشورشون برگزار کردن درس عبرت نگرفتن که می‌خوان کوپا برگزار کنن؟!

 

نیمه گمشده:

خیابانی جدیدا زبون ایتالیایی رو هم بلد شده. دهن مانچینی از دو کیلومتری داشت می‌جنبید، جواد می‌گه مانچینی به بازیکناش تذکر داد که آرام بازی رو دنبال کنن و با صبر به دروازه حریف برسن.

 

هافبک  وسط:

خیابانی حرف قشنگی زد. «ببینید چه رفتار خوبی با بازیکن حریف داره با کادر پزشکی با کمک مربی همه با هم رفتار خوبی دارن.» این چیزیه که از فوتبال روز اروپا باید بگیریم.

 

محمد آقایى فرد:

بی صبرانه منتظرم نسل مدرسه فوتبال «کیا» به بزرگسالان برسد، فوتبال‌مان متحول می‌شود. یکی از مربیان می‌گفت نیمه اول از «کیا» چهار گل خوردیم، بین دو نیمه خواهش کردیم گل نزنند چون شخصیت بازیکنان‌مان له می‌شود. نیمه دوم ۵ گل خوردیم، هادی مهدوی‌کیا فریاد می‌زد به جان مادرم گفتم گل نزنید.

 

عظما:

کی‌روش تیمی ساخته که تا یه مدت  بیمه است، مهم اینه ویلموتس بتونه این ساختار رو حفظ کنه؛ اگر یادتون باشه بعد از ولاسکو هم یه مدت تیم والیبال خوب بود تا اینکه به یکباره افت کرد.

 

نوید:

جالبه بدونید چهار بازی اول کی‌روش به ترتیب با ماداگاسکار، مالدیو(دو بار پیاپی) و اندونزی بوده... و شاید جالب‌تر باشه که بدونید دو بازی اول ویلموتس با سوریه و کره بوده و احتمالا یکی از دو بازی بعدی با ژاپن خواهد بود و به زودی ایران با کرواسی بازی خواهد کرد...

 

 

 

2

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر