پرسپولیس / شناسه خبر: 99437 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 13:43
|

پرسپولیسی‌ها، مربع قدرت تیم‌ملی

از بین شاگردان ملی‌پوش برانکو (چهار بازیکن)، بدون شک احمد نوراللهی ستاره پرسپولیس در تیم‌ملی در بازی مقابل کره‌جنوبی بود بازیکنی که یک بار حتی توپ را به تیر دروازه حریف کوبید.

پرسپولیسی‌ها، مربع قدرت تیم‌ملی

 

چهار بازیکن پرسپولیس به دلیل فصل خوبی که در پرسپولیس سپری و زیر نظر برانکو تمرین کرده بودند، در بازی تیم‌ملی مقابل کره‌جنوبی بهترین نمایش را ارایه دادند و هر کدام در پست‌های خودشان تحسین هواداران فوتبال را برانگیختند.

علیرضا بیرانوند در درون دروازه عالی کار کرد و در چند صحنه حتی ناجی دروازه تیم‌ملی شد. مهدی ترابی در کار‌های نفوذی بهترین بازیکن ایران بود و بار‌ها با نفوذهایش دفاع کره را بهم ریخت.

از بین شاگردان ملی‌پوش برانکو (چهار بازیکن)، بدون شک احمد نوراللهی ستاره پرسپولیس در تیم‌ملی در بازی مقابل کره‌جنوبی بود بازیکنی که یک بار حتی توپ را به تیر دروازه حریف کوبید و نشان داد که ویلموتس باید روی او حساب ویژه‌ای باز کند.

علیپور بهترین گلزن پرسپولیس در دو فصل اخیر هم از زمان حضورش در تیم‌ملی مقابل کره نمایش خوبی را ارایه و نشان داد که با توجه ویژه و بیشتر از سوی ویلموتس می‌تواند یکی از بهترین‌ها باشد.

در واقع چهار بازیکن پرسپولیس مربع قدرت خوبی را در بازی تیم‌ملی مقابل کره ساخته بودند و نشان دادند که قادرند در سایر بازی‌های تیم‌ملی از این هم بیشتر بدرخشند و انتظارات را برآورده سازند.

 

11 190

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر