فوتبال ایران / شناسه خبر: 99434 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 13:37
|
صحبت های مهدی با معلم دوران ابتدایی بعد ازتوافق نهایی

رحمتی به یحیی: به من ۵ روز فرصت بده

گرچه مهدی رحمتی با پدیده به توافق نهایی رسیده و به احتمال فراوان نیز این انتقال به انجام خواهد رسید اما او به دلایلی از گل محمدی 5 روز دیگر فرصت خواسته تا بعد از طی این زمان قراردادش را نهایی کند.

سرانجام اتفاقی که خیلی ها انتظارش را می‌کشیدند رخ داد و مهدی رحمتی با باشگاه پدیده مشهد به توافق نهایی رسید. رحمتی اما برای اینکه قراردادش را با این باشگاه نهایی کند از گل محمدی زمان معینی خواسته است. جدایی رحمتی درشرایطی درحال به تثبیت رسیدن است که اعضای هیات مدیره باشگاه با وجود اختلاف نظرهایی که بر سرماندن رحمتی داشتند اما بر این باور بودند که رحمتی می‌تواند یک فصل دیگر به استقلال کمک کند اما حالا رحمتی پیش دستی کرده و برای رهایی از حاشیه ها با پدیده به توافق نهایی رسیده است، هرچند که رحمتی کوشیده انتقال به مشهد را با قدم های آهسته بردارد و به نوعی به شکل ناگهانی تیمش را ترک نکند و همچنان فرصت را برای بازگشت بازبگذارد که این هم احتمالش یک درصد است.

***

مهدی رحمتی بر سر زمان و دستمزد قراردادش با باشگاه پدیده به توافق نهایی رسیده و همه چیز آماده حضور او در ترکیب پدیده فصل آینده است. با توجه به اینکه مشهدی ها نیز علاقه زیادی به حضور این دروازه بان درقفس توری شان دارند، دیدن رحمتی در ترکیب پدیده لیگ نوزدهم بسیار محتمل است. برخی جریان های خبری نیز از قطعی بودن قرارداد او با پدیده پرده برداشته اند که البته خبر بیراهی هم نیست چون توافقات در همه مسائل انجام شده و رحمتی خود نیز بی میلی نیست فصل آینده برای تیم مشهدی بازی کند. ضمن اینکه خادمی امام رضا(رع) باعث می‌شد تا این دروازه بان هر ماه از تهران به مشهد برود که حالا با حضورش در تیم پدیده با خیال راحت تر می‌تواند به خادمی بپردازد. رحمتی اما برای اینکه قراردادش را با باشگاه پدیده نهایی کند از یحیی گل محمدی 5 روز فرصت خواسته است. دلیل این موضوع مشخص شدن تکلیف دروازه استقلال است. درواقع مهدی رحمتی نیز می‌خواهد بداند که آیا سیدحسین حسینی قراردادش را با استقلال تمدید می‌کند یا خیر. اگر یک درصد حسینی با استقلال به توافق دست نیابد آنگاه رحمتی از تصمیمش برای پیوستن به تیم پدیده منصرف خواهد شد که احتمال این بازگشت هم کم است به این دلیل که با وجود شایعاتی که درباره بی میلی حسینی به ماندن دراستقلال و مذاکره با گزینه های جدید و درخواست های مالی غیر ممکن شنیده می‌شود اما این دروازه بان درنهایت در استقلال خواهد ماند. رحمتی اما برای اینکه از سوی برخی هواداران استقلال متهم به خالی کردن پشت استقلال نشود چند روزی صبر می‌کند تا تکلیف دروازه استقلال هم مشخص شود و بعد از آن بار سفر به مشهد ببندد و در تمرینات تیم پدیده شرکت کند. حضور رحمتی در تیم پدیده البته با موجی از خوشحالی از سوی فوتبال دوستان این شهر مواجه شده و نزدیکان به تیم پدیده اعتقاد دارند که رحمتی می‌تواند با تجربه خودش کمک قابل توجهی به تیم پدیده که از داشتن بازیکنان با تجربه تقریبا تهی است، باشد. رحمتی هم به احتمال بسیار زیاد بعد از فصل نوزدهم با دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد اما او دوست دارد در شرایطی دستکش های دروازه بانی را از دست خارج کند به نوعی در اوج باشد که پدیده این فرصت را برایش ایجاد خواهد کرد تا همان طور که دوست دارد از دنیای فوتبال خداحافظی کند. رحمتی به این نتیجه رسیده که در شرایط کنونی شاید ماندن در استقلال نتواند به نفعش باشد به همین دلیل مذاکرات نهایی را با باشگاه پدیده انجام داده تا فصل آتی در این تیم دیده شود، هرچند که برای قطعی شدن این انتقال بزرگ باید چند روز دیگر صبر کنیم تا تکلیف استقلال نیز روشن شود.

رحمتی در آغوش معلم دوران ابتدایی

 

قرارداد رحمتی با پدیده که نهایی شود درواقع باید این طور به ماجرا نگریست که مهدی رحمتی بعد از سال ها دوباره شاگرد معلمش شده است. معلمی که سال ها پیش در مدرسته ابتدایی هویزه به مهدی رحمتی درس می‌داد وحالا نیز به عنوان سرمربی در آخرین ایستگاه دوران فوتبالش دوباره استادی این دروازه بان را به عهده گرفته است. جالب است بدانید که رحمتی مبصر کلاسی بود که یحیی گل محمدی سال ها پیش معلمش بود.

 

10-1

captcha
تازه ها
بیشتر