پرسپولیس / شناسه خبر: 99433 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 13:12
|

ادعای عجیب پرسپولیس: شجاع یک ماه پیش تمدید کرد!

پرسپولیسی‌ها ادعا کرده‌اند که شجاع خلیل‌زاده یک ماه پیش به دفتر ایرج عرب رفته و قراردادش را با باشگاه پرسپولیس تمدید کرده است. یک قرارداد سفید که نه قیمت دارد و مدت.

ادعای عجیب باشگاه پرسپولیس: شجاع یک ماه پیش تمدید کرد!

 

اینکه شجاع خلیل‌زاده با دو پیشنهاد بسیار خوب خارجی مواجه شده، خبری است که یکی دو هفته پیش مطرح شد. خبری که البته باشگاه پرسپولیس تکذیبش کرد اما خودِ شجاع هیچ واکنشی به آن نشان داد. این پیشنهاد مربوط به باشگاهی در کشور قطر است و پیشنهاد دیگر که رقمی پایین‌تر دارد، از یونان.

مدیران باشگاه اما می‌گویند امکان ندارد شجاع از پرسپولیس جدا شود. دلیل‌شان هم واضح است: او قرارداد دارد و نمی‌تواند برود.

البته پرسپولیسی‌ها ادعا کرده‌اند که شجاع خلیل‌زاده یک ماه پیش به دفتر ایرج عرب رفته و قراردادش را با باشگاه پرسپولیس تمدید کرده است. یک قرارداد سفید که نه قیمت دارد و مدت.

ادعای پرسپولیسی‌ها این است که شجاع می‌خواهد تا آخر فوتبالش در پرسپولیس بماند اما واقعیت چیزی دیگر است. اولا شجاع یک فصل دیگر قرارداد دارد و دوما درخواست او برای تمدید با پرسپولیس تا امروز هیچ واکنشی از سوی باشگاه نداشته. شاید چون مدیران باشگاه از علاقه‌ی این بازیکن به پرسپولیس آگاهند.

 

11 – 160

 

captcha
تازه ها
بیشتر