پرسپولیس / شناسه خبر: 99431 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 13:00
|

خوش‌خبری سروش برای هواداران: برانکو برمی‌گردد

سروش که بعد از قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی برای استراحت به قطر رفته، در گفتگوی زنده‌اش با هواداران پرسپولیس در اینستاگرام از بازگشت برانکو خبر داده است.

خوش‌خبری سروش برای هواداران: برانکو برمی‌گردد

 

البته که بازیکنان در جدایی یا بازگشت برانکو نقشی نخواهند داشت اما آنها همه‌ی تلاش‌شان این است که هواداران نگران پرسپولیس را آرام و از حضور دوباره‌ی برانکو در تهران آسوده‌خاطرشان کنند.

همین چند روز پیش بود که حسین ماهینی در توئیتر از بازگشت برانکو برای ادامه‌ی همکاری با پرسپولیس خبر داد و این بار هم سروش رفیعی چنین مسئولیتی را به عهده گرفته است.

سروش که بعد از قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی برای استراحت به قطر رفته، از بازگشت برانکو خبر داده است. او در گفتگوی زنده‌اش با هواداران پرسپولیس در اینستاگرام اعلام کرد که در مورد برانکو جای نگرانی نیست و او برمی‌گردد.

این بازیکن در پرسش و پاسخ با هوادارانی که در این گفتگوی زنده شرکت کرده بودند، درباره‌ی وضعیت کادر فنی پرسپولیس و برانکو گفته: «نگرانی ندارد! اصلا اتفاقی نیفتاده که بخواهیم نگرانش باشیم. باشگاه تمام تلاشش را می‌کند تا آقای برانکو در پرسپولیس بماند و مطمئن باشید که در نهایت اتفاقی جز این نمی‌افتد.»

 

11 – 160

 

captcha
تازه ها
بیشتر