پرسپولیس / شناسه خبر: 99430 / تاریخ انتشار : 1398/3/22 12:30
|

نادری: خودم هم نمی‌دانم فصل بعد کجا هستم

از آنجا که پرسپولیس پولی ندارد و نادری هم با کورتریک بلژیک قرارداد پنج ساله امضا کرده، فعلا بازیکن این باشگاه به حساب می‌آید و حتی خودش هم نمی‌داند که آیا شانسی برای ماندنش در جمع قرمزها هست یا نه.

نادری: خودم هم نمی‌دانم فصل بعد کجا هستم

 

مدافع چپ پرسپولیس که یک نیم‌فصل به طور قرضی در پرسپولیس بهترین نمایش‌ها را ارایه داد، ظاهرا به دلیل قراردادش با کورتریک بلژیک باید به این تیم بازگردد. اتفاقی که نه خودِ نادری خواهان آن است و نه برانکو که جذی قطعی او را از مدیران باشگاه خواسته بود.

با این حال از آنجا که پرسپولیس پولی در دستش نیست و نادری هم با کورتریک بلژیک قرارداد پنج ساله امضا کرده، فعلا بازیکن این باشگاه به حساب می‌آید و حتی خودش هم نمی‌داند که آیا شانسی برای ماندنش در جمع قرمزها هست یا نه.

محمد نادری وضعیت خودش را این‌طور توضیح داده: «من هم مانند سایر بازیکنان تیم مشغول استراحت هستم اما واقعا نمی‌دانم تکلیفم چه می‌شود و فصل بعد کجا هستم. دو فصل دیگر با تیم کورتریک قرارداد دارم و این چند ماه را هم به صورت قرضی در پرسپولیس بازی کردم. حالا قرارداد قرضی‌ام با پرسپولیس تمان شده و باید منتظر تصمیم مسولان کورتریک باشم. خودم خیلی دوست دارم در پرسپولیس بمانم اما دغدغه این روزهای باشگاه را که مشغول فراهم کردن طلب برانکو است، کاملا درک می‌کنم.»

 

11 – 180

 

captcha
تازه ها
بیشتر