فوتبال ایران / شناسه خبر: 99401 / تاریخ انتشار : 1398/3/21 16:59
|

توافق وزیر ارتباطات برای پول‌رسانی به سرخابی‌ها

آذری جهرمی، وزیر ارتباطات با اسپانسرهای دو باشگاه جلساتی داشته و برای تأمین و پرداخت هر چه سریع‌تر مطالبات آن‌ها به توافق‌هایی رسیده است.

توافق وزیر ارتباطات برای پول‌رسانی به سرخابی‌ها

در مسیر اصلاح شرایط اقتصادی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای ورود به فرابورس و تسویه حساب‌های مالیاتی و بدهی‌های انباشته گذشته، اقداماتی در جهت وصول مطالبات سرخابی‌ها از حامیان مالی و اپراتورهای تلفن همراه در حال انجام است.

وزیر ورزش که این روزها به شدت پیگیر برطرف کردن مشکلات این دو باشگاه است، در تماس با وزیر ارتباطات، درخواست کرده که برای پرداخت مطالبات پرسپولیس و استقلال از محل حامیان مالی و اپراتورها، اقدام شود. آذری جهرمی هم پیرو این درخواست با اسپانسرهای دو باشگاه جلساتی داشته و برای تأمین و پرداخت هر چه سریع‌تر مطالبات آن‌ها به  توافق‌هایی رسیده است.

با توجه به مشکلات متعدد اقتصادی سرخابی‌ها، خیلی‌ها معتقدند که واگذاری آن‌ها به بخش خصوصی دشوار و همراه با مشکلات مختلفی خواهد بود. به همین دلیل است که وزارت ورزش تا پیش از پایان موعد مقرر برای ورود این دو باشگاه به فرابورس، در تلاش است که مشکلات مالی آن‌ها را حل کند و پرونده‌های مالی سرخابی‌ها را شفاف‌سازی کند. هرچند که خیلی‌ها معتقدند این دو باشگاه اصلاً پرونده مالی ندارند که بتواند شفاف‌سازی شود.

به هرحال اما در مقطع کنون و با توجه به اینکه دو باشگاه برای عقد قرارداد با کادرفنی خود به پول نیاز دارند، دریافت این مبالغ می‌تواند کمک قابل توجهی برای استقلال و پرسپولیس به حساب بیاید. به شرط اینکه بعد از کمک‌هایی که حامی مالی دو باشگاه در ابتدای فصل برای تسویه حساب‌های باشگاه به طلبکاران پرداخته بود، مدعی نشود که بیشتر از آنچه در قرارداد بوده به استقلال و پرسپولیس پول داده است.

 

 

 

2 - 250

 

captcha
تازه ها
بیشتر