فوتبال ایران / شناسه خبر: 99400 / تاریخ انتشار : 1398/3/21 16:39
|
فرصت کم پیش روی مدیران آبی

ارسلان مطهری: مذاکره با استقلال، توافق با ذوب

باشگاه استقلال تا یکشنبه هفته آتی فرصت دارد تا نظر مطهری را برای عقد قرارداد با این باشگاه جلب کنند. مطهری اخیرا مذاکرات موفق آمیزی با باشگاه سابقش ذوب آهن داشته است.

ارسلان مطهری مذاکرات پیوسته ای با باشگاه استقلال داشت و حتی مسئولان استقلال به رسانه های نزدیک خود اعلام کرده بودند حضور این بازیکن قطعی شده است اما 3 روز بعد از اینکه خبر توافق مطهری با استقلال رسانه ای شد، از باشگاه ذوب آهن خبر رسید که مطهری دوباره با آن ها به توافق رسیده است!

مدیران باشگاه ذوب آهن که رشید مظاهری و محمدرضا حسینی دو ستاره خود را از دست رفته دیدند و شاهد امضای قرارداد آنها با تراکتورسازی و سپاهان بودند، نمی‌خواستند این سرنوشت برای یکی از بازیکنان تاثیرگذار آنها در نیم فصل دوم لیگ هجدهم و به خصوص رقابت های آسیایی تکرار شود و درهمین راستا جلسه ای طولانی میان طرفین برای ادامه همکاری برگزار شد که مطهری به آن ها قول داد دوباره در ترکیب ذوب آهن باقی بماند.

روابط عمومی باشگاه ذوب آهن نیز در رابطه با جلسه ای که برگزار شده، این توضیحات راداده است:« جلسه تمدید قرارداد ارسلان مطهری،  در دفتر باشگاه ذوب آهن برگزار شد. در این جلسه که از یک ساعت ونیم به طول انجامید توافقات کلی و‌مالی انجام شد و مقرر شد، یکشنبه هفته آینده ارسلان برای نهایی کردن قراردادش به اصفهان بازگردد.»

البته مطهری هنوز هم ممکن است درتور استقلالی‌ها گرفتار بیفتد به این دلیل که او با ذوب آهن قراردادی ندارد و قول داده یکشنبه هفته آتی به اصفهان برگردد که اگر استقلالی‌ها دست بجنبانند می‌توانند ارسلان را برای حضور دراستقلال به خدمت بگیرند. بدون شک اگر مدیران باشگاه استقلال مبلغ بهتری را نسبت به باشگاه ذوب آهن به مطهری پیشنهاد دهند، این بازیکن با وجود توافق نهایی و قول هایی که به ذوبی‌ها داده به استقلال ملحق خواهد شد. این به هنر استقلالی‌ها بستگی دارد.

10-270

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر