ورزش ایران / شناسه خبر: 99390 / تاریخ انتشار : 1398/3/21 14:00
|

معرفی جانشین تیلور در تیم ملی کشتی آمریکا / دیوید به قزاقستان نرسید

دیوید تیلور مهمترین کشتی آمریکا برای ایرانی ها است. او دو بار حسن یزدانی را شکست داده و حالا باید این بار مسابقات جهانی را به دلیل مصدومیت از قاب تلویزیون ببیند.

4  کشتی‌گیر تیم آمریکا برای حضور در رقابت‌های جهانی و گزینشی المپیک در قزاقستان مشخص شدند. با برگزاری مسابقات نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد آمریکا برای حضور در رقابت‌های جهانی و گزینشی المپیک در قزاقستان کشتی گیران برتر چهار وزن معرفی شدند. در وزن 86 کیلوگرم که شاید مهمترین وزن آمریکا برای ایران باشد، پاتریک داونی بدون برگزاری انتخابی معرفی شد.

در حالی‌که به نظر می‌رسید مصدومیت دیوید تیلور یک بازی رسانه‌ای از سوی آمریکایی‌ها باشد و حتی مدیر فنی این تیم هم اعلام کرده بود وضعیت مصدومیت تیلور چندان جدی نیست و ممکن است که او به قهرمانی جهان در قزاقستان برسد اما حالا به طور رسمی کادر فنی آمریکا پاتریک داونی را به عنوان نفر اول وزن 86 کیلوگرم معرفی کرد تا تیلور به طور رسمی از ترکیب تیم ملی کنار برود.

قرار است به همین زودی‌ها تیلور جراحی کند که شاید اگر این جراحی نیاز باشد و به مرحله اجرا برسد، این نگرانی برای آمریکا پیش بیاید که این کشتی گیر خوش تکنیک حتی به بازی‌های المپیک هم نرسد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم زاین رترفورد، در وزن ۹۲ کیلوگرم جی دن کاکس و در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیک گویازدوفسکی با غلبه بر حریفان خود به عضویت تیم کشتی آزاد آمریکا برای حضور در رقابت‌های جهانی قزاقستان درآمدند.

رقابت‌های انتخابی دیگر اوزان بین توماس گیلمان و داتون فیکس در وزن ۵۷ کیلوگرم، تیلور گراف و جو کلون در وزن ۶۱ کیلوگرم، جیمز گرین و ریان دیکن در وزن ۷۰ کیلوگرم، ایسایا مارتینز و جردن باروز در وزن ۷۴ کیلوگرم و کوین گادسون و کایل اسنایدر در وزن ۹۷ کیلوگرم برگزار می‌شود.

دیدار کایل داک و الکس درینگر در وزن ۷۹ کیلوگرم نیز با توجه به درخواست داک به دلیل مصدومیت با چند هفته تعویق برگزار می شود.

رقابت‌های جهانی و گزینشی المپیک روزهای ۲۳ تا ۳۱ شهریور ماه در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار می‌شود.

5

captcha
تازه ها
بیشتر