فوتبال ایران / شناسه خبر: 99389 / تاریخ انتشار : 1398/3/21 13:51
|
رئیس هیات مدیره خبر داد

کمپ حجازی به نام استقلال سند می‌خورد

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال مدعی شده کمپ ناصرحجازی که مدتی است درغرب تهران بلااستفاده مانده و خاک می‌خورد به زودی به نام این باشگاه سند خواهد خورد.

کمپ ناصرحجازی به زودی به نام استقلال خواهد شد. احمد سعادتمند، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال این خبر راتایید کرده است:« در حال حاضر دنبال تجهیز و توسعه کمپ مرحوم ناصر حجازی و سند زدن این کمپ به نام باشگاه استقلال هستیم. همچنین دنبال گرفتن مالکیت ورزشگاه مرغوبکار برای استقلال هستیم که این مسائل با همکاری شهردارهای مناطق، شورای شهر و آقای نظری، رئیس کمیته ورزش شورای شهر در حال پیگیری است. من حتی در مورد مالکیت ورزشگاه مرغوبکار جلسه‌ای با آقای فلاح، مدیرکل محترم دفتر حقوقی و املاک وزارت ورزش و جوانان داشتم.»

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنین در مورد پیگیری مطالبات این باشگاه نیز توضیحاتی داد:« باید از دکتر جهرمی، وزیر محترم ارتباطات و همچنین آقای عباسی، مدیر محترم شرکت ایرانسل هم تشکر کنم. ما برای گرفتن مطالبات باشگاه استقلال درخواست خود را ارائه کردیم و آقای وزیر هم دستور داد تا این مشکل برطرف شود.»

سعادتمند درباره موضوع دلالی شفر هم ترجیح می‌دهد اظهارنظری نداشته باشد:« من به هیچ عنوان دوست ندارم در مورد مسائل حاشیه‌ای صحبت کنم و اجازه بدهید وارد مسائل حاشیه‌ای نشوم، چون علاقه‌ای برای حرف زدن در مورد چنین مسائلی ندارم. ما بهتر است به کارهای بزرگ‌تر برسیم.»

10-220

captcha
تازه ها
بیشتر