پرسپولیس / شناسه خبر: 99367 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 17:53
|

دارایی پایه‌های پرسپولیس: آب معدنی و چند توپ

با بازیکنان و مربیان تیم های پایه پرسپولیس نه قراردادی بسته شده و نه به آنها لباس داده اند.

دارایی پایه‌های پرسپولیس: آب معدنی و چند توپ

 

بیش از یک ماه از شروع تمرینات تیم‌های پایه پرسپولیس می‌گذرد اما شرایط این تیم‌ها اصلا مساعد نیست چرا که حواس همه اعضای باشگاه به تیم بزرگسالان و مشکلاتش معطوف شده.

هر چهار تیم نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید پرسپولیس به نوبت در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی یافت‌آباد و روی چمن مصنوعی فوق‌العاده بی‌کیفیت و خراب این ورزشگاه تمرین می‌کنند و این در حالی است که ورزشگاه درفشی‌فر که به نوعی کمپ و خانه پرسپولیس به حساب می‌آید، با چمن مصنوعی جدید و باکیفیتش اجاره داده شده و تیم‌های پایه پرسپولیس هیچ استفاده‌ای از امکانات این مجموعه نمی‌کنند.

جالب‌تر اینکه طی ۳۵-۳۰ روزی که از شروع تمرینات تیم‌های پایه پرسپولیس می‌گذرد، مسئولان باشگاه هیچگونه سرکشی به این تمرینات نداشته‌اند و حتی با مربیان و بازیکنان این تیم‌ها قراردادی منعقد نشده است. آنهم در حالی که آنها از رقم قرارداد ناچیز فصل قبل‌شان بخشی را طلبکارند و مشخص نیست چه زمانی این مبالغ به آنها پرداخت خواهد شد. از سوی دیگر امکاناتی که به این تیم‌ها تعلق گرفته فوق‌العاده ناچیز است، نه در سطح باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس.

برای مثال هنوز به اعضای این تیم‌ها لباس داده نشده و بازیکنان از لباس‌های فصل قبل‌شان استفاده می‌کنند. از طرفی با توجه به اینکه برخی بازیکنان تازه از تیم‌های دیگر آمده‌اند، پیراهن فصل قبل پرسپولیس را هم ندارند و با پیراهن تیم‌های قبلی‌شان در تمرین حاضر می‌شوند که ناهماهنگی عجیبی در ظاهر اعضای تیم طی تمرینات دیده می‌شود. تنها امکاناتی که به اعضای این تیم‌ها تعلق گرفته آب معدنی است و ۱۳-۱۲ عدد توپ برای هر تیم تا تمرینات با حداقل امکانات پیگیری شود.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس هر ساله در گزارش روند حرفه‌ای‌سازی خود اعلام می‌کند چیزی حدود ۶-۵ میلیارد تومان برای تیم‌های پایه خود هزینه کرده و گزارشی مفصل از اقدامات باشگاه برای تیم‌های پایه به‌ ای‌اف‌سی تقدیم می‌شود.

 

11 - 210

 

captcha
تازه ها
بیشتر