پرسپولیس / شناسه خبر: 99365 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 17:50
|

پانادیچ: بازگشت‌مان به باشگاه بستگی دارد

مربی دروازه بان های پرسپولیس اعلام کرده که بازگشت برانکو و کادر فنی اش به عملکرد باشگاه در پرداخت مطالبات آنها بستگی دارد.

پانادیچ: بازگشت‌مان به باشگاه بستگی دارد

 

ماجرای برانکو آنقدرها هم که مدیران پرسپولیس جلوه می‌دهند، پیچیده نیست. او و همکاران هموطنش منتظر اقدام باشگاه برای پرداخت مطالبات‌شان هستند و البته تهدید کرده‌اند که اگر باز هم بدقولی شود، دیگر باز نخواهند گشت. این در حالی است که مدیران باشگاه پرسپولیس بجای تلاش برای تامین هزینه‌ها و بدهی‌ها، هر روز مصاحبه می‌کنند و وعده می‌دهند.

تا امروز اما هیچکدام از وعده‌هایشان عملی نشده و جالب اینکه برای گمراه کردن افکار عمومی، مدام رقم قرارداد برانکو را تکرار می‌کنند. آنهم با  ارزِ امروز، نه دو سال پیش که این قرارداد امضا شده بود. آخرین حرفِ عرب این بود که برانکو قراردادی 24 میلیاردی دارد. حال آنکه طلب او و دستیارانش یک میلیون و 180 هزار یورو است که با یوروی نیمایی (15 هزار تومانی) می‌شود چیزی حدود 17 میلیارد و 700 میلیون تومان.

بدتر از این تناقض‌گویی‌ها، بی‌توجهی باشگاه به پرداخت مطالبات کادر فنی است که مدام امروز و فردا می‌کنند. تا پیش از نشست خبری یکشنبه مدیرعامل وعده‌شان این بود که دوشنبه نشده، پول برانکو را پرداخت می‌کنند اما عرب دوباره وعده داد: «تا اوایل هفته آینده پول برانکو را می‌دهیم.»

در ماجرای برانکو یک موضوع دیگر هم مطرح شده و آن، اینکه یکی از بندهای قرارداد او تسویه حساب با دستیارانش است. البته که قراردادهای آنها به هم متصل است اما این را نمی‌توانیم بندِ قرارداد برانکو به حساب بیاوریم چرا که یکی بودن قرارداد سرمربی و دستیارانش موردی است که در همه‌ی قراردادهای خارجی وجود دارد. اینگونه که مثلا برانکو به عنوان سرمربی قراردادی یک میلیون یورویی امضا می‌کند و بر اساس این قرارداد، خود او موظف می‌شود به پرداخت دستمزد دستیارانش.

یکی از دستیاران سرمربی پرسپولیس هم ایگور پانادیچ است که درباره‌ی بازگشت اعضای کادر فنی گفته: «باشگاه اگر بخواهد مشکلات را حل کند، می‌تواند و بازگشت ما هم به عملکرد باشگاه بستگی دارد.»

 

11 – 210

 

captcha
تازه ها
بیشتر