فوتبال ایران / شناسه خبر: 99361 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 17:23
|

هر چهار نماینده‌مان مشکل دارند

یک جمله کوتاه از مهدی تاج درباره خطر حذف یکی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا کافی بود تا ذهن ها درباره تیم مربوطه بهم بریزد. تاج گفته این باشگاه در مجامع بین‌المللی پرونده دارد که شاید با استفاده از این کد بتوان تا حدی هویت باشگاهی که در خطر حذف قرار دارد را پیش‌بینی کرد.

روال بررسی وضعیت مالی باشگاه‌ها به این نحو است که بازیکنان و مربیان طلبکار تا تاریخ 9 تیرماه فرصت دارند شکایت‌شان را از باشگاه مدنظر به سازمان لیگ یا کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال اعلام کنند و بعد از آن در صورتی که باشگاهی با شکایت روبرو شود تا شهریور ماه فرصت دارد تا بدهی‌اش را پرداخت کند یا با فرد شاکی به توافق برسد و رضایتش را جلب کند. در غیر این صورت برای کسب مجوز حرفه‌ای دچار مشکل جدی خواهد شد.

وضعیت بحرانی برخی باشگاه‌ها مانند استقلال و پرسپولیس در حیطه مالی،بلاتکلیفی و عدم شفافیت مدیریتی و مالی پدیده و همچنین وضعیت نه چندان ایده‌آل ورزشگاه نقش جهان برای سپاهان،مواردی است که با توجه به فرصت کم باقی‌مانده تا زمان بررسی مجوز حرفه‌ای باعث می‌شود حضور هیچ‌یک از نمایندگان‌ کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا را قطعی ندانیم. تنها چیزی که نمایندگان ایران را برای کسب مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان از هم متمایز می‌کند،بد و بدتر بودن وضعیت آنهاست.چیزی که رئیس فدراسیون فوتبال را تا حدی نگران کرده که باعث شده او برای خطر حذف یکی از باشگاه‌‌های ایران از لیگ قهرمانان هشدار بدهد.

به دلیل اینکه هنوز فرصت برای اعلام شکایت بازیکنان و مربیان ازباشگاه‌ها و البته مهلت باشگاه‌ها برای رسیدگی و گرفتن رضایت از آنها باقی مانده،رئیس فدراسیون و البته دیگر مسوولان فوتبال حق نام بردن از تیمی که در خطر حذف از آسیا است را  در مقطع کنونی ندارند.

3-270

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر