پرسپولیس / شناسه خبر: 99353 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 16:32
|

ماجراهای جدایی برانکو / لیستی در کار نیست؛ نه خرید، نه مازاد

شاید مدیران باشگاه به این نتیجه رسیده‌اند که با شرایط فعلی حفظ برانکو کار آسانی نیست و برای همین ترجیح داده‌اند که با اختلاف انداختن بین برانکو ایوانکوویچ و بازیکنان پرسپولیس جدایی او را تسهیل کنند.

لیستی در کار نیست؛ نه خرید، نه مازاد

 

به اندازه‌ی اصرارهای الان مبنی بر دریافت لیست کتبی برانکو، مدیرعامل پرسپولیس در آخرین دیدار با مرد کروات هم به لیست گرفتن اصرار داشت اما برانکو ایوانکوویچ زیر بار نرفت.

از آنجا که او از بازگشتش مطمئن نبود، هیچ لیستی به باشگاه نداد و تنها واکنشش به اصرارهای عرب، معرفی چهار بازیکن مورد نظرش به صورت شفاهی بود. اما این را تاکید کرد که اگر برگردد و قرار به ادامه‌ی همکاری باشد، همه‌ی بازیکنانش را می‌خواهد. مگر آنها که به خواست خودشان به تیم‌های خارجی منتقل خواهند شد.

در چنین شرایطی چه دلیلی دارد که از درون باشگاه با بازیکنان باتجربه‌ی پرسپولیس تماس گرفته و به آنها گفته شود که در لیست مازاد برانکو قرار گرفته‌اند؟ کاری که به نظر می‌رسد جز تفرقه‌افکنی و خراب کردن وجهه‌ی برانکو‌ هدفی نداشته. به ویژه که می‌دانیم سرمربی پرسپولیس نام هیچ بازیکنی را در لیست مازاد ننوشته و اصلا لیستی در کار نیست که باشگاه بخواهد بر اساس آن بازیکنان فصل بعد را انتخاب کند.

کسی چه می‌داند. شاید مدیران باشگاه به این نتیجه رسیده‌اند که با شرایط فعلی حفظ برانکو کار آسانی نیست و برای همین ترجیح داده‌اند که با اختلاف انداختن بین برانکو ایوانکوویچ و بازیکنان پرسپولیس که در این مدت چه در فضای مجازی و چه در مصاحبه‌هایشان از او حمایت کرده‌اند، جدایی این مربی را برای خودشان تسهیل کنند.

 

11 – 220

 

captcha
تازه ها
بیشتر