پرسپولیس / شناسه خبر: 99350 / تاریخ انتشار : 1398/3/20 16:02
|

فصل متفاوت قهرمان‌ها: پرسپولیس با اعتصاب شروع می‌کند؟

در واقع مدیریت باشگاه فقط با شخص برانکو طرف نیست و از دست دادن او، خیلی چیزهای دیگر را هم از پرسپولیس می‌گیرد.

فصل متفاوت قهرمان‌ها: پرسپولیس با اعتصاب شروع می‌کند؟

 

حتی در نابسامانی امروز هم پرسپولیس باید مدیون و ممنون مدیریت قبلی‌اش باشد که با بازیکنان قرارداد دو ساله بست. هر چند بدحسابی‌های باشگاه می‌تواند همین امروز این قراردادها را بی‌اعتبار کند. در حالی که فصل چند هفته پیش به پایان رسیده، بازیکنان پرسپولیس تنها نیمی از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند و از سال‌های قبل هم مطالباتی دارند اما باشگاه همچنان برنامه‌ای برای تسویه حساب با آنها ندارد.

یک روز به فینال جام حذفی مانده بود که ایرج عرب در جمع بازیکنان قول ‌داد مطالبات آنها را تا 23 خرداد پرداخت کند و نشان به این نشان که کمال با کنایه پاسخ می‌دهد: «تا 25 خرداد هم پول دادید، مشکلی نیست اما می‌دانم تا آن‌موقع هم پولی نمی‌دهید.» گویا همان روز بازیکنان تصمیم می‌گیرند که اگر تسویه‌ حساب صورت نگرفت، فصل جدید را شروع نکنند.

البته هنوز چند روزی به موعد پرداخت‌ها مانده اما هیچ بعید نیست که اگر باشگاه باز هم بدقولی کرد، بازیکنان در دور جدید تمرینات که از اول تیرماه آغاز می‌شود، شرکت نکنند و فصلِ تازه‌ی پرسپولیس با اعتصاب آغاز شود. کمترین آسیبی که این اتفاق به پرسپولیس می‌زند، جدایی بازیکنانی است که قرارداد مشروط دارند.

مثلا ترابی که بعد از بازی با السد گفته بود بندی در قراردادش هست که در صورت دریافت پیشنهاد خارجی می‌تواند برود، شاید نماند. درست مثل شجاع و بیرانوند و کمال که آنها هم قراردادهایشان شرط و شروط دارد. طبیعی است که ادامه حضور برانکو در پرسپولیس یک جاذبه جدی برای ستاره‌‌هاست که فصل آینده هم برای این تیم بازی کنند اما اگر جدایی مربی کروات قطعی شود، آینده خیلی از بازیکنان هم روشن نخواهد بود.

در واقع مدیریت باشگاه فقط با شخص برانکو طرف نیست و از دست دادن او، خیلی چیزهای دیگر را هم از پرسپولیس می‌گیرد.  

 

11 – 290

 

captcha
تازه ها
بیشتر