فوتبال ایران / شناسه خبر: 99328 / تاریخ انتشار : 1398/3/19 19:26
|
ریسک بالایی دارد اما مدارج علمی را طی کرده

توجیه تاج برای انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی امید

احتمالا باید فردا(دوشنبه) منتظر انتخاب سرمربی تیم ملی باشیم و ظاهرا  در این دو روز آخر فقط نام یک گزینه شنیده می شود که آن هم فرهاد مجیدی است.

رئیس فدراسیون فوتبال  در نشست خبری خود اعلام کرد پیش از این با دو نفر صحبت کرده‌ بودند که که یکی از آنها یحیی گل محمدی بود.مربی ای که در مشهد ماند.تاج از گزینه دیگر نام نبرد اما  شاید منظورش مهدوی کیا باشد.

به هر حال  تاج با اشاره به اینکه این دوره کار امید ها برای صعود به المپیک سخت تر هم هست و در پنل چهار قرار دارد درباره انتخاب سرمربی این تیم گفت:«الان به فرهاد مجیدی نزدیک شده‌ایم و صحبت دوستانه خوبی داشته و باید ببینیم امروز و فردا چه اتفاقی خواهد افتاد. با مجیدی صحبت شده و به سیستم ما نزدیک است، اما قطعی نشده است. برخی مربیان لیگ ارقامی در باشگاه‌ها می‌گیرند که در تیم‌های ملی امکان آن نیست.»

تاج درباره اینکه حضور مجیدی بستگی به وضعیت استقلال دارد گفت:« مسائل مختلف  در این میان موثر هستند از جمله مسائل مالی. هر فردی که به تیم ملی می‌آید باید از نظر مالی ایثار کند چون ما مانند باشگاه‌ها پول نمی‌دهیم.»

وقتی به تاج گفتند با توجه به کم تجربه بودن مجیدی انتخاب او برای تیم امید ریسک است، گفت:«درست است انتخاب مجیدی ریسک بالایی دارد اما همه مدارج علمی پیشرفته را مثل وحید هاشیمان طی کرده است. چه زمانی می‌خواهیم به مربیان جوان اعتماد کنیم؟ تا چه زمانی باید به نفراتی چون شکوری، ماجدی و فاطمی میدان داد. ریسک بالاست ولی اگر این اتفاق بیفتد، مجیدی موفق خواهد شد. سن مجیدی به بازیکنان نزدیک‌تر است. قبلا چنین تجربه‌ای داشتیم و جواب داده است.»

3-270

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر