فوتبال ایران / شناسه خبر: 99322 / تاریخ انتشار : 1398/3/19 18:12
|
آخرین برداشت با حضور پروفسور در دانشکده عالی ورزش واراژدین

برانکو بخشی از مستند تاریخ وارتکس

برانکو ایوانکوویچ تمام دوران فوتبال خود به عنوان بازیکن را در تیم وارتکس سپری کرد و حالا یکی از اسطوره‌های این باشگاه محسوب می شود. او به مدت 11 سال در این تیم حضور داشت و پس از آن به عنوان مربی تیم وارتکس نیز انتخاب شد؛ تیمی که زلاتکو دالیچ نیز سابقه حضور در آن را دارد.

حالا در ماه های اخیر مستندی درباره باشگاه وارتکس و استادیوم آندلکو هایروویچ واراژدین در حال ساخت است که برانکو نیز بخشی از آن محسوب می شود. قرار بود که برانکو پیش تر در این مستند حضور داشته باشد و در آن صحبت کند اما این مربی معروف اهل واراژدین به خاطر حضورش در ایران نتوانست زودتر از این به کشورش برود.

این مستند آخرین برداشت استودیویی دانشکده عالی ورزش واراژدین است که امروز(یکشنبه) برانکو در آن حضور یافت و صحبت های خود را انجام داد. پس از آن هم میهمان دکتر گوران کوزین بود.

دکتر گوران کوزین درباره حضور برانکو گفت: ما لذت بردیم از این موضوع و برایمان بسیار ارزشمند بود. این مستند برای تاریخ شهر بسیار ارزشمند است و ما هم مثل تمام موسسه های علمی، اهمیت و ارزش زیادی برای یادگیری جوانان پس از دوران بلوغ داریم.

برانکو ایوانکوویچ که با دیناموزاگرب در کرواسی قهرمان شد و در کادرفنی بلاژویچ در جام جهانی 1998 نیز حضور داشت و به مدال برنز رسید، اکنون در پرسپولیس حضور دارد و قهرمانی هایش متوقف نشده است.

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر