ورزش جهان / شناسه خبر: 99304 / تاریخ انتشار : 1398/3/19 01:48
|
مقدماتی یورو 2020

شکست ناباورانه قهرمان جهان در ترکیه/ 3 امتیاز آسان برای آلمان، بلژیک و ایتالیا

در ادامه مرحله انتخابی رقابت‌های یورو 2020، تیم ملی فرانسه مغلوب میزبانش، ترکیه شد و آلمان، بلژیک و ایتالیا رقبای‌شان را شکست دادند.

شکست ناباورانه قهرمان جهان در ترکیه/ 3 امتیاز آسان برای آلمان، بلژیک و ایتالیا

در ادامه مرحله انتخابی رقابت‌های یورو 2020، تیم ملی فرانسه مغلوب میزبانش، ترکیه شد و آلمان، بلژیک و ایتالیا رقبای‌شان را شکست دادند.

در مهم‌ترین بازی از گروه  هشتم، ترکیه در ورزشگاه اختصاصی تیم «باشاک شهیر» 2 بر صفر تیم ملی فرانسه، قهرمان جهان را شکست داد. آیهان در دقیقه 30 و  اوندر در دقیقه 40 برای ترکیه گلزنی کردند تا یک نتیجه عجیب رقم بخورد. با این نتیجه در جدول گروه هشتم، پس از سه بازی، ترکیه 9 امتیازی بالاتر از فرانسه شش امتیازی در صدر جدول قرار گرفت.

براساس این گزارش در گروه دهم، ایتالیا در خانه یونان به برتری آسان 3 بر صفر دست یافت تا 9 امتیازی شده و بالاتر از فنلاند شش و یونان چهار امتیازی در صدر جدول بماند. برای ایتالیای مهمان، بارلا در دقیقه 23، اینسینیه در دقیقه 30 و بونوچی در دقیقه 33 گلزنی کردند.

شنبه شب همچنین در گروه سوم، آلمان در خانه بلاروس به راحتی 2 بر صفر به برتری رسید. سانه در دقیقه 13 و رویس در دقیقه 62 برای قهرمان سابق جهان گل زدند. در این گروه، آلمان شش امتیازی شد و پایین‌تر از ایرلند شمالی 9 و بالاتر از هلند سه امتیازی در رده دوم جدول قرار گرفت.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه نهم، بلژیک با سه گل مرتنس در دقیقه 11، کاستانه در دقیقه 14 و لوکاکو در دقیقه 50 در خانه 3 بر صفر قزاقستان را از سر راه برداشت. در دیگر بازی این گروه، اسکاتلند در خانه‌اش 2 بر یک قبرس را برد. در جدول گروه نهم بلژیک 9 امتیازی بالاتر از روسیه شش امتیازی بر رده نخست تکیه زده است.

در گروه نهم، روسیه مقابل میهمانش، سن‌مارینو به برتری قاطعانه 9 - صفر دست یافت.کوولی (بازیکن حریف) در دقیقه 25، زوبا در دقایق 31 (از روی نقطه پنالتی)، 73، 76 و 88، کودریشایوف در دقیقه 36، میرانچوک در دقیقه 41 و اسمولوف در دقایق 77 و 83 برای روسیه گل زدند.

در گروه دهم،بوسنی در خانه فنلاند 2 - صفر مغلوب شد.پوکی در دقایق 56 و 68 برای فنلاند گلزنی کردند. در همین گروه هم ارمنستان با 3 گل لیختن‌اشتاین را از سر راه برداشت.

 در گروه پنجم، مجارستان 3  - یک در خانه جمهوری آذربایجان را برد. در گروه هشتم، مولدوای یک - صفر  آندورا را برد. در گروه سوم، ایرلند شمالی 2- یک استونی را شکست داد.

captcha
تازه ها
بیشتر