پرسپولیس / شناسه خبر: 99280 / تاریخ انتشار : 1398/3/18 15:06
|
دست به دامان اسپانسر برای بازگرداندن برانکو

پرسپولیس فردا پول جور می‌کند

باشگاه پرسپولیس برای جور کردن پول برانکو دست به دامان اسپانسرش شده و قرار است فردا جلسه ای در همین خصوص برگزار شود.

دست به دامان اسپانسر برای بازگرداندن برانکو

 

پول که جور شود، حتما برانکو هم کوتاه می‌آید و می‌پذیرد تاخیر دوباره در پرداخت آن را. البته به شرطی که این تاخیر بیش از دو سه روز نباشد. دور از هیاهوی این روزهای نقل و انتقالات و نگرانی هواداران پرسپولیس، آقای سرمربی چند روزی در کرواسی استراحت کرده و حالا قرار است به دعوت همکارانش و برای دیدار با آنها سفری 6 روزه به مونیخ داشته باشد. بعد هم حتما تصمیم می‌گیرد که به پرسپولیس برگردد یا نه.

از مدیران پرسپولیس اگر بپرسی می‌گویند قطعا برمی‌گردد و توجیه‌شان هم این است که قرارداد دارد، بلیت برگشت به تهران را هم برای او و دستیارانش گرفته‌ایم. امیدواری دیگرشان هم حتما این ادعای یورواسپورت عربی است که از شانس کم برانکو برای حضور در الاهلی نوشته و البته منبعش، همان بیانیه‌ای است که باشگاه پرسپولیس چند روز پیش منتشر و اعلام کرد که یک سال دیگر از قرارداد سرمربی کرواتش باقی مانده است.

خودِ مدیران باشگاه هم هر چه می‌گویند، تاکیدی است بر بازگشت برانکو ایوانکوویچ. بی‌آنکه دلیلی برای این بازگشت بیاورند. از رفتارهای مدیران پرسپولیس این‌طور برمی‌آمد که دیگر میلی به ادامه‌ی همکاری با برانکو ندارند و فراری دادن او هم یک برنامه‌ی هماهنگ‌شده است اما کمپین‌های هواداری و حمایت‌های پیشکسوتان از مرد کروات انگار مجبورشان کرده به تلاش برای بازگرداندن او.

برای همین است که اسپانسر را به مذاکره فراخوانده‌اند تا شاید با تامین مطالبات برانکو و دستیارانش، خود را از هجمه‌ای که بدون تردید بعد از جدایی احتمالی برانکو با آن مواجه خواهند شد، برهانند. پرسپولیسی‌ها البته می‌توانستند از پولی که ای‌اف‌سی ده روز پیش در اختیارشان قرار داد و یا حتی با دریافتی‌ اخیرشان از اسپانسر پول او را بدهند اما ظاهرا اراده‌ای برای حفظ او در باشگاه وجود نداشت و حالا هم تحت فشار هواداران است که به خودشان آمده‌اند و قرار است در جلسه‌ی فردا با مدیرعامل ایرانسل، پول برانکو را از این شرکت بگیرند.

 

11 - 270

 

captcha
تازه ها
بیشتر