پرسپولیس / شناسه خبر: 99279 / تاریخ انتشار : 1398/3/18 15:03
|

بازیکنان پرسپولیس: منتظریم برانکو برگردد

بازیکنان پرسپولیس که در روزهای گذشته با انتشار عکس برانکو در اینستاگرامشان از او حمایت کرده بودند، حالا در مصاحبه هایشان خواهان بازگشت او شده اند.

بازیکنان پرسپولیس: منتظریم برانکو برگردد

 

مثل هواداران، بازیکنان پرسپولیس هم جدایی برانکو را باور نکرده و نشسته‌اند به انتظار بازگشت او. در این روزهایی که باشگاه برای پرداخت مطالبات مرد کروات از دست می‌داد، بازیکنان پرسپولیس استوری‌های اینستاگرام‌شان را با انتشار عکس‌های سرمربی به‌روز می‌کردند و حالا هم در مصاحبه‌هایشان یک جمله‌ی مشترک دارند: منتظریم برانکو برگردد. 

مثلا نعمتی گفته: «برانکو با ما خداحافظی نکرد. تنها حرفش مثل همیشه تشکر از بچه‌ها بود و ما هم گفتیم که امیدواریم باز هم کنارمان باشد.» هر چند همین حرف نشان می‌دهد که خداحافظی کرده‌اند.

در جایی دیگر ماهینی گفته: «مگر می‌شود تیم بدون برانکو؟ ما منتظرش هستیم و انشاءاله فصل بعد را با هم شروع می‌کنیم.» شجاع خلیل‌زاده هم چنین گفته: «فقط می‌توانم بگویم امیدوارم برانکو برگردد. او بیشتر از همه‌ی ما در پرسپولیس زحمت کشیده.» قهرمانی دوباره با برانکو هم آرزوی ترابی است: «پرسپولیس با زحمات برانکو به اینجا رسیده. همه‌ی ما امیدواریم ایشان بماند و فصل آینده هم تیم را قهرمان کند.»

شیری: «ما امیدوار نه، منتظر بازگشت برانکو هستیم چون می‌دانیم که با او می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم. برانکو قول داد که با هم قهرمان آسیا شویم و این یعنی کارمان هنوز تمام نشده.» عالیشاه هم گفته: «نمی‌دانم شایعه جدایی برانکو چقدر جدی است اما مگر می‌شود کسی که دلیل اصلی موفقیت تیم بوده، برود؟ منتظریم برانکو بیاید و تمریناتمان را شروع کنیم.»

 

11 - 220

 

captcha
تازه ها
بیشتر