فوتبال ایران / شناسه خبر: 99240 / تاریخ انتشار : 1398/3/17 13:46
|

تایید ادعای تبعیض میان استقلال و پرسپولیس!

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال مدعی شده میان استقلال و پرسپولیس تبعیض‌هایی قائل می‌شوند. این ادعا نشان دهنده عمق مشکلات در استقلال است.

احمد سعادتمند، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال که خود در مقام اجرایی قرار دارد، مدعی شده که میان استقلال و پرسپولیس تبعیض وجود دارد. سعادتمند بی آنکه ابایی از بیان این جمله داشته باشد می‌گوید:« از وزیر ارتباطات که فردی ورزشی و بسیار فوتبالی است درخواست می‌کنم استقلال را هم ببیند. شاید خیلی‌ از عزیزان از این حرف‌های من خوش‌شان نیاید و بازتاب خوبی نداشته باشد، اما متأسفانه بین دو باشگاه بزرگ پایتخت تبعیض وجود دارد. تیمی که 20 میلیون هوادار دارد نباید از تیم‌های دیگر عقب بماند و از وزیر محترم ارتباطات می‌خواهیم به ما هم کمک کرده و دستور تسریع در پرداخت مطالبات باشگاه استقلال را هم صادر کند. رسماً از ایشان دعوت می‌کنم در اولین جلسه تمرینی باشگاه استقلال در فصل جدید به ما افتخار بدهد. همچنین از مهدی تاج، رئیس فدراسیون درخواست کمک می‌کنم با وجود اینکه با اینفانتینو رابطه بسیار خوبی دارد، به طور جد پیگیر مطالبات 850 هزار دلاری باشگاه استقلال از فیفا باشد. با پرداخت این پول از سوی فیفا ما می‌توانیم طلب پروپیچ را که 400 هزار دلار است و یک خطر بزرگ برای ما محسوب می‌شود، به راحتی پرداخت کنیم. قطعاً تاج می‌تواند در فیفا این موضوع را پیگیری و به استقلال کمک کند. حتی اگر نیاز باشد این موضوع باید از طریق وزارت امور خارجه هم پیگیری شود. هر چند که فدراسیون فوتبال اقدامات مهمی می‌تواند در این زمینه انجام دهد. همچنین از ایشان درخواست می‌کنم به همکاران خوب‌شان در فدراسیون فوتبال دستور دهد هر چه سریع‌تر بررسی‌های لازم درباره بدهی‌ها و مطالبات باشگاه‌ها از تبلیغات محیطی بعمل آید. البته این موضوع فقط به نفع ما نیست، بلکه تاج باید دستور دهد تا مطالبات همه‌ی باشگاه‌ها وصول شود و دوستان در فدراسیون پیگیر این موضوع شوند. همچنین مشخص شود، چه باشگاهی بدهی دارد و طلبکار است.»

اظهارات سعادتمند، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال نشان دهنده مشکلات پشت پرده ای است که در این باشگاه وجود دارد. بدون شک اگر وضعیت استقلال به همین منوال پیش برود، نمی‌توان به آینده این باشگاه در لیگ نوزدهم امیدی داشت.

10-160

captcha
تازه ها
بیشتر