ورزش جهان / شناسه خبر: 99233 / تاریخ انتشار : 1398/3/17 01:09
|

چلسی به 100 میلیون یورو راضی شد/ هازارد پشت در برنابئو

چلسی موافقت ضمنی خود را برای انتقال 100 میلیون یورویی ستاره بلژیکی‌اش به رئال را اعلام کرده و به نظر می‌رسد به زودی مراسم معارفه او در برنابئو برگزار می‌شود.

چلسی به 100 میلیون یورو راضی شد/ هازارد پشت در برنابئو

پایگاه خبری گل و سایت اینترنتی نشریه آس اسپانیا، اعلام کردند که به دنبال مذاکرات رودرروی مارینا گرانوفسکایا مدیر اجرایی باشگاه چلسی و خوسه آنخل سانچس مدیر اجرایی باشگاه رئال مادرید در لندن طی چند روز گذشته، باشگاه چلسی پیشنهادی 100 میلیون یورویی رئال مادرید برای خرید ادن هازارد از آبی‌پوشان را پذیرفته است.

طبق اعلام این دو رسانه، باشگاه رئال مادرید علاوه بر این 100 میلیون یورو، ارقام دیگری هم به عنوان پاداش در نظر گرفته و همه این‌ها در حالی است که هازارد تنها تا پایان فصل آینده با چلسی قرارداد دارد. حداکثر درآمدی که چلسی از فروش هافبک طراح بلژیکی‌اش به رئال مادرید می‌تواند داشته باشد،‌ 140 میلیون یورو خواهد بود.

به این ترتیب انتظار می‌رود که به زودی جابجایی هازارد به رئال مادرید، چیزی که از آن به عنوان انتقالی رؤیای یاد کرده است، محقق و او به زودی به عنوان بازیکن جدید کهکشانی‌ها معرفی شود.

علاوه بر این، رفتن هازارد به رئال مادرید با افزایش حقوق برای این بازیکن 28 ساله نسبت به چیزی که در حال حاضر از چلسی می‌گیرد، همراه خواهد بود.

هازارد در حال حاضر در اردوی تیم ملی بلژیک برای شرکت در دور نخست بازی‌های مرحله انتخابی یورو 2020 به سر می‌برد و انتظار می‌رود که هفته آینده پس از اتمام مأموریتش در آنجا برای امضای قراردادش راهی مادرید شده و مراسم معارفه‌اش نیز در همان زمان برگزار شود.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر