فوتبال ایران / شناسه خبر: 99229 / تاریخ انتشار : 1398/3/16 22:25
|

سرمربی سوریه: از ضعف خط دفاعی‌مان تعجب کردم

مهمترین مطلب این است که از دقیقه 30 ضعف را در خط دفاعی‌مان دیدم و خودم هم تعجب کردم‌. مشکل اصلی از خط دفاعی ما بود و این انتظار را نداشتم.

سرمربی سوریه: از ضعف خط دفاعی‌مان تعجب کردم

فجر ابراهیم پس از شکست سنگین و 5 بر صفر تیم ملی سوریه مقابل تیم ملی کشورمان اظهار داشت: تیم ملی ایران بسیار خوب بود و استحقاق و لیاقت این برد را داشت. به شما تبریک می‌گویم.

وی درباره اینکه تیم ملی سوریه نمایشی مانند زمان بازی‌های مقدماتی جام جهانی را نداشت و آیا این مسئله به خاطر قدرت ایران بود یا سوریه، گفت: مهمترین مطلب این است که از دقیقه 30 ضعف را در خط دفاعی‌مان دیدم و خودم هم تعجب کردم‌. مشکل اصلی از خط دفاعی ما بود و این انتظار را نداشتم. تا قبل از دقیقه 30 ایران دو موقعیت و ما سه موقعیت داشتیم، اما‌ اشتباهات فردی باعث شد که گل بخوریم. اتفاق ناخوشایند دیگر مصدومیت محمد الواکد‎ بود و تعویض‌هایی که انجام دادیم خوب نبود. ما فراس الخطیب را هم آوردیم، اما کمکی به تیم نکرد.

سرمربی تیم ملی سوریه در پاسخ به سؤال دیگری از سوی خبرنگار سوریه‌ای مبنی بر اینکه «صحبت‌های شما درست است و ما شش غایب هم داشتیم، اما این شکست در تهران قابل‌پذیرش نیست و چه پاسخی دارید؟»، تصریح کرد: طبیعتاً غایبان هم تأثیرگذار بودند، اما‌ آنچه در این بازی به چشم آمد، این بود که بازیکنان ما انتظارات را برآورده نکردند و آن چیزی را که می‌خواستیم، انجام ندادند.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر