ورزش جهان / شناسه خبر: 99225 / تاریخ انتشار : 1398/3/16 21:33
|

شرط PSG برای ناواس: فسخ کن بعد بیا

پاری‌سن ژرمن که بدنبال خرید دروازه‌بان رئال است، از او خواسته تا ابتدا قراردادش را با این تیم فسخ کرده و به عنوان بازیکن آزاد راهی فرانسه شود.

شرط PSG برای ناواس: فسخ کن بعد بیا

به نقل از لاسستا، کیلور ناواس، دروازه‌بان کاستاریکایی رئال مادرید که بین سال های 2016 تا 2018 با این تیم سه قهرمانی متوالی لیگ قهرمانان را به دست آورد، فصل جاری با آمدن تیبو کورتوا جایگاه ثابت خود در رئال را از دست داد و به خصوص در دوران سولاری به نیمکت ذخیره ها تبعید شد.

چندی پیش منابع اسپانیایی ادعا کردند که کیلور ناواس در فهرست فروش رئال قرار گرفته و زیدان هم چاره ای جز قبول درخواست سران باشگاه نداشته است.

از پورتو و بنفیکای پرتغال به عنوان تیم های خواهان ناواس نام برده می شد و امروز نیز اخباری در مورد علاقه پاری سن ژرمن برای جذب گلر کاستاریکایی رئال منتشر شده است. گویا سران باشگاه پاریسی قصد دارند کیلور را جانشین جی جی بوفون کنند و به وی دستمزد سالانه 5 میلیون یورو نیز خواهند داد.

نکته عجیب اینجاست که پی اس جی حاضر نیست برای این انتقال مبلغی هزینه کند و از ناواس درخواست کرده تا پس از فسخ قراردادش با رئال، به عنوان بازیکن آزاد به پاریس بیاید! ناواس اخیرا قراردادش را تا ژوئن 2021 تمدید کرده است.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر