ورزش جهان / شناسه خبر: 99219 / تاریخ انتشار : 1398/3/16 00:13
|

اریکسن ساز جدایی سر داد: رئال باید پیشنهاد بدهد

رفتن به رئال مادرید گامی رو به جلو است اما نیاز به این دارد که آنها درخواست به خدمت گرفتن من را بدهند، اتفاقی که تا جایی که می‌دانم، هنوز نیفتاده است.

اریکسن ساز جدایی سر داد: رئال باید پیشنهاد بدهد

بعد از اینکه کریستین اریکسن حاضر به تمدید قراردادش با باشگاه تاتنهام نشد، از رئال مادرید به عنوان یکی از اصلی‌ترین مشتریان این هافبک دانمارکی یاد شده، این در حالی است که این هافبک 27 ساله تنها یک فصل دیگر با باشگاه تاتنهام قرارداد دارد. ستاره خط میانی اسپرز می‌تواند بعد از لوکا یووچ که روز گذشته با قراردادی 6 ساله به کهکشانی‌ها پیوست، یکی از خریدهای تابستاتی زین‌الدین زیدان برای رئال مادرید باشد.

اریکسن در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش به نشریه دانمارکی «اکسترا بلدت» گفت: احساس می‌کنم در مقطعی از دوران حرفه‌ای‌ام قرار دارم که می‌خواهم چیز جدیدی را تجربه کنم. برای تمامی اتفاقاتی که در تاتنهام افتاد، احترام زیای قائل هستم اما باید بگویم که دوست دارم چیز جدیدی را تجربه کنم. امیدوارم در این تابستان شفاف‌سازی صورت بگیرد و برنامه این است. در فوتبال اما نمی‌دانید که چه زمانی شفاف‌سازی صورت خواهد گرفت. هر زمانی این اتفاق می‌تواند بیفتد. اگر این اتفاق هر چه زودتر بیفتد به سود همه خواهد بود، اما در فوتبال برخی چیزها نیاز به زمان دارد.

هافبک دانمارکی تاتنهام در ادامه اظهار داشت: این شفاف‌سازی هم بسته به دنیل لوی(رئیس باشگاه تاتنهام) و باشگاهی که نسبت به جذب من  علاقه‌مند است، دارد. باید بنشینیم و در مورد قرارداد جدید مذاکره کنیم و برای این موضوع نمی‌شود تاریخی دقیق معین کرد. اگر از تاتنهام جدا شدم، امیداوارم به یک سطح بالاتر بروم. رفتن به رئال مادرید گامی رو به جلو است اما نیاز به این دارد که آنها با تاتنهام تماس بگیرند و درخواست به خدمت گرفتن من را بدهند، اتفاقی که تا جایی که من می‌دانم، هنوز نیفتاده است.

اریکسن که در سال 2013 از آژاکس به تاتنهام پیوست، در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: ماندنم در تاتنهام سخت است و بستگی به احتمالات دارد. اگر پیشنهادی هیجان‌انگیزی دریافت نکنم، چرا در تاتنهام نمانم؟! در نهایت امضای قرارداد جدید بسته به شرایط دارد.

captcha
تازه ها
بیشتر