ورزش جهان / شناسه خبر: 99217 / تاریخ انتشار : 1398/3/15 22:22
|

اوریگی: ماندنم در لیورپول مشخص نیست

نمی دانم در لیورپول خواهم ماند یا خیر. اخیرا نیز پیشنهاد تمدید قرارداد به من ارائه کرده که این اولین قدم است. در لیورپول احساس راحتی می کنم و فکر می کنم این موضوع بسیار مهم است.

اوریگی: ماندنم در لیورپول مشخص نیست

دیووک اوریگی در مسیر قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان دو گل فوق العاده حساس به ثمر رساند و با باز کردن دروازه بارسلونا در نیمه نهایی و تاتنهام در فینال، در این موفقیت نقش آفرینی کرد. تنها یک سال از قرارداد دیووک اوریگی مانده و او هنوز در مورد آینده خود تصمیم نگرفته است.

دیووک اوریگی گفت: نمی دانم در لیورپول خواهم ماند یا خیر، اما در حال حاضر تمرکز من روی بازی های تیم ملی بلژیک است. من نمی خواهم بیش از پیش درباره آینده ام صحبت کنم، اما لیورپول نسبت به ویژگی های من شناخت دارد و اخیرا نیز پیشنهاد تمدید قرارداد به من ارائه کرده که این اولین قدم است. در لیورپول احساس راحتی می کنم و فکر می کنم این موضوع بسیار مهم است. همچنین مهم تر از همه مسائل این است که یک سرمربی بزرگ به نام یورگن کلوپ روی نیمکت لیورپول قرار دارد.

وی ادامه داد:  نیز اهداف شخصی در ذهن خود دارم اما تیم برایم در اولویت قرار دارد. من خیلی بیشتر از بسیاری از بازیکنان دنیای فوتبال تجربه داشته و خیلی بیشتر بالغ شده ام. من فقط بر روی مسائل مهم تمرکز می کنم و می دانم که می توانم پیشرفت زیادی داشته باشم، اما آموخته ام که از تجربه ای که در حال حاضر دارم نیز لذت ببرم.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر