ورزش جهان / شناسه خبر: 99212 / تاریخ انتشار : 1398/3/15 01:57
|

عقب‌نشینی رئال از خرید نیمار

در رئال بیم این را دارند که ورود نیمار، باعث ایحاد حواشی جدید و غیرورزشی در باشگاه شود که هرگز مورد قبول هواداران نیست.

عقب‌نشینی رئال از خرید نیمار

نیمار از سال ها پیش مورد نظر باشگاه رئال مادرید بود. یکی از رویاهای محقق نشده فلورنتینو پرز(رئیس رئال) که یک بار سال 2013 آن را به بارسا باخت و سال 2016 نیز نتوانست ستاره برزیلی را برای جدایی از بارسا متقاعد کند.

پس از جدایی نیمار در سال 2017 و رفتن او به پی اس جی، سران رئال یک بار دیگر برای جذب او در تابستان گذشته به تکاپو افتادند اما خیلی زود و به دلیل روابط خوب با ناصر الخلیفی(رئیس پی اس جی) تصمیم به عقب نشینی گرفتند.

در هفته های اخیر، بار دیگر شایعه تلاش مجدد رئال برای جذب نیمار به گوش می رسید اما امروز آاس ادعا کرد که پس از سه هفته بحث و بررسی، تصمیم بر این شد که از خرید نیمار انصراف داده شود. موضوعی که تیتر یک شماره امروز این نشریه است.

سه هفته پیش، ملاقاتی بین واگنر ریبیه رو، ایجنت مورد اعتماد نیمار و فلورنتینو پرز در مادرید صورت گرفت و دو طرف در مورد راه های جذب نیمار گفت و گو کردند. در روزهای اخیر، پرز این مساله را با معاونانش و اعضای قدیمی باشگاه نیز در میان گذاشت و در نهایت تصمیم بر این شد که برای جذب نیمار اقدام نشود.

در رئال بیم این را دارند که ورود نیمار، باعث ایحاد حواشی جدید و غیرورزشی در باشگاه شود که هرگز مورد قبول هواداران نیست. بی انضباطی ها و مصدومیت های بدموقع نیمار نیز از دیگر دلایل منصرف شدن مادریدی ها عنوان شده است.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر