ورزش جهان / شناسه خبر: 99198 / تاریخ انتشار : 1398/3/12 23:36
|

دله الی: این شکست پایان راه نیست

در حال حاضر در نظر گرفتن جنبه های مثبت ماجرا کار آسانی نیست اما بعد از گذشت زمان می توانیم به آنچه گذشت نگاه کنیم تا دریابیم اینجا پایان راه نیست.

دله الی: این شکست پایان راه نیست

دله الی، هافبک تاتنهام ضمن ابراز ناراحتی از شکست شب گذشته برابر لیورپول در فینال لیگ قهرمانان مدعی شد رسیدن به فینال یک ماجراجویی فوق العاده برای اسپرز بود.

دله الی گفت: شکست در فینال لیگ قهرمانان باعث شد قلب ما بشکند و در حال حاضر هیچ کس نمی خواهد در این رابطه صحبت کند. فینال می توانست بازتابی از آنچه بر ما گذشت باشد اما در عین حال صحبت کردن در مورد این دیدار در شرایط فعلی دشوار است و ما باید نگاهمان به مسیری باشد که برای رسیدن به این مرحله طی کرده ایم. در حال حاضر در نظر گرفتن جنبه های مثبت ماجرا کار آسانی نیست اما بعد از گذشت زمان ما، کادر فنی و هواداران می توانیم به آنچه گذشت نگاه کنیم تا دریابیم اینجا پایان راه نیست.

هافبک تاتنهام افزود: ما باید به تلاش و فعالیت ادامه دهیم و از این احساس ناامیدی به عنوان حربه ای برای به جلو حرکت کردن استفاده کنیم. رسیدن به فینال لیگ قهرمانان یک ماجراجویی فوق العاده بود و باید از هواداران تشکر کرد. متاسفم که در فینال پیروز نشدیم اما این چرخه ای آموزنده بود و همانطور که گفتم، ما باید این احساس صدمه خوردن را در درون خود حفظ کرده و آن را به فصل بعد انتقال دهیم.

captcha
تازه ها
بیشتر