ورزش جهان / شناسه خبر: 99197 / تاریخ انتشار : 1398/3/12 22:37
|

نیمار و واکنش به اتهام تجاوز جنسی

ستاره برزیلی پاری‌سن ژرمن به اتهام تجاوز جنسی که به او وارد شده پاسخ داد و آنرا یک پاپوش برای اخاذی از خود دانست.

نیمار و واکنش به اتهام تجاوز جنسی

نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن ژرمن به اتهامی که در خصوص تجاوز به یک فرد ناشناس به او نسبت داده شده بود، پاسخ داد. پلیس برزیل روز شنبه اعلام کرد که نیمار متهم است که در شهر پاریس به یک زن تعرض کرده است.

او در واکنش به این موضوع ویدئویی هفت دقیقه‌ای در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده که در آن از مکالمه طولانی‌اش با فرد شاکی در واتساپ پرده برداشته شده است، مکالمه‌ای که ستاره برزیلی PSG مدعی است با لحنی کاملاً دوستانه صورت گرفته. نیمار همچنین در پیام ویدئویی خود مدعی شده که متهم شدن او به تعرض، توطئه‌ای با هدف اخاذی از این بازیکن برزیلی بوده است. پیش از او نیز پدر و مدیربرنامه‌هایش در ساعات پایانی شنبه شب در تلویزیون برزیل سعی در رفع اتهام از بازیکن سابق بارسلونا داشت.

طبق سندی که به دست شبکه ESPN‌ برزیل رسیده است، زن ناشناسی که از نیمار شکایت کرده، مدعی شده که در ساعت 8:20 شب 15 می (چهارشنبه 25 اردیبهشت)، در یک هتل از سوی او مورد تعرض واقع شده و دو روز بعد این اتفاق را به پلیس سائوپائولو گزارش کرده است. این زن به پلیس گفته است که او و نیمار در فرانسه با هم آشنا شدند و پس از رد و بدل کردن چند پیام در اینستاگرام با یکدیگر در پاریس قرار ملاقات گذاشته‌اند. طبق ادعای او، یکی از نمایندگان نیمار به نام «گالو» برای او بلیت سفر به پاریس را تهیه و در یکی از هتل‌های این شهر برای او اتاق رزرو کرده است. او گفته است که نیمار در حالی برای ملاقات با او وارد هتل شده که به دلیل مصرف مشروبات الکلی در حالت عادی قرار نداشته است و در اثر مصرف الکل با شیوه‌ای خشونت‌آمیز حمله کرده و او را مورد تعرض قرار داده است.

در گزارش شاکی آمده است که او دو روز بعد از حادثه، پاریس را ترک کرده و از آنجایی که شوکه بوده است، شکایت‌نامه خود از نیمار را در همان شهر تنظیم و ارائه نکرده است. طبق مدارک ارائه شده به پلیس، این زن برای اثبات ادعاهایش به پزشکی قانونی رفته است. در همین حال پلیس پاریس اعلام کرد که دفتر دادستانی این شهر از طریق سخنگوی خود تأکید کرده است که هیچ اطلاعی از شکایت صورت گرفته علیه نیمار ندارد.

نیمار در پیام ویدئویی خود اصل ماجرا را تکذیب نکرده، اما مدعی شده است که او در دام افتاده است و از این حادثه درس خواهد گرفت. او گفت: میان یک مرد و یک زن بین چهار دیوار رابطه‌ای بوده است و روز بعد هیچ اتفاقی رخ نداد. من امیدوارم که بازرسان پیام‌ها را بخوانند و ببینند که چه اتفاقی رخ داد.

اولین پیامی که در ویدئوی منتشر شده از سوی نیمار دیده می‌شود، به مورخ 11 مارس بوده است که در آن مشخص است فرد شاکی به میل خود با نیمار ارتباط برقرار کرده است. آخرین پیام رد و بدل شده میان آنها هم مورخ 16 می بوده - یک روز پس از تاریخی که او گزارش کرده با نیمار در پاریس ملاقات داشته است - بدون اشاره به جرم رخ داده. 

captcha
تازه ها
بیشتر