فوتبال ایران / شناسه خبر: 99192 / تاریخ انتشار : 1398/3/12 18:56
|

چمنیان و ویسی، تازه‌ترین گزینه‌های تیم امید

کمیته فنی در تازه‌ترین خروجی خود صحبت از عباس چمنیان و عبدالله ویسی را مطرح کرده است.

چمنیان و ویسی، تازه‌ترین گزینه‌های تیم امید

ماجرای انتخاب سرمربی تیم امید همچنان درگیر کلیشه‌هاست. روند مذاکرات بعد از مطرح شدن نام گزینه مدنظر متوقف می‌شود و تا کنون صفی از مربیان برای نشستن روی نیمکت امید نام برده شده‌اند که در نهایت مذاکره با آن‌ها به بن‌بست رسیده است.

کار به جایی رسیده که هیچکس حاضر نیست هدایت امید را در شرایط فعلی بپذیرد. به همین خاطر است که از نام‌هایی مثل امیر قلعه‌نویی و یحیی گل‌محمدی، حالا کمیته فنی در تازه‌ترین خروجی خود صحبت از عباس چمنیان و عبدالله ویسی شده است.

صرف نظر از اینکه هر دو این مربیان در مقاطعی در تیم های خود موفق و تاثیرگذار بوده اند، این سوال مطرح می‌شود که منطق کمیته فنی برای انتخاب گزینه ها چیست؟ به نظر می رسد در کمیته فنی افرادی هستند که روابط خود با برخی مربیان را سرلوحه تصمیم گیری ها قرار داده اند و یا به دلیل مشکلات شخصی و یا فنی با برخی نام بعضی افراد مطرح شده به بررسی هم نمی رسد.

نقش مهدی تاج در این تصمیم‌گیری‌ها چه می تواند باشد؟ مشخص نیست. اینکه حمید استیلی به عنوان مدیر تیم چه نقشی دارد هم مشخص نیست. اینکه آیا تعاملی بین طرفین هست یا خیر هم مشخص نیست. باید دید بالاخره فدراسیون فوتبال برای تیمی که نیت صعود دارد و شرایط فنی خیلی خوبی هم ندارد چه برنامه‌ای خواهد داشت؟

 

2 - 200

 

captcha
تازه ها
بیشتر