پرسپولیس / شناسه خبر: 99172 / تاریخ انتشار : 1398/3/12 15:04
|

بشار رسن به پرسپولیس تخفیف می‌دهد؟

پرسپولیسی‌ها همچنان پول ندارند اما هدف‌شان این است که با پرداخت بخشی از مطالبات رسن و تخفیف گرفتن از او، قراردادش را تمدید کنند.

بشار رسن به پرسپولیس تخفیف می‌دهد؟

 

ما با بشار رسن برای تمدید قرارداد به توافق رسیده‌ایم اما باید روی جزئیات قرارداد با هم جلسه‌ای داشته باشیم. قطعا باید روی موارد مالی بحث بیشتری کنیم چون همان‌طور که می‌دانید بازار ارز وضعیت خاصی دارد و باید شرایط باشگاه را در این مذاکرات حتما در نظر بگیریم. مشکلی برای تمدید قرارداد نداریم و به محض بازگشت بشار به تهران در این مورد جلسه خواهیم داشت.»

این‌ها را ایرج عرب درباره‌ی هافبک عراقی پرسپولیس گفته بود و حالا خبر رسیده که این بازیکن تا چند ساعت دیگر به تهران می‌آید.

هدف اول بشار رسن از بازگشت، پیگیری مراحل درمانیاش در ایران است و پس از آن همان‌طور که خودش گفته بود راهی قطر خواهد شد اما پرسپولیسی‌ها هم می‌خواهند با استفاده از این فرصت او را بنشانند پای میز مذاکره. البته مذاکرات اصلی را دو طرف چند ماه پیش انجام دادند و قرارشان این شد که هر وقت باشگاه طلب 70 هزار دلاری این بازیکن عراقی را پرداخت کرد، او هم قرارداد دو ساله‌ی جدیدی را امضا می‌کند.

حالا هم چیزی عوض نشده چرا که پرسپولیسی‌ها همچنان پول ندارند اما هدف‌شان این است که با پرداخت بخشی از مطالبات رسن و تخفیف گرفتن از او، قراردادش را تمدید کنند.

 

11 - 210

 

captcha
تازه ها
بیشتر