فوتبال ایران / شناسه خبر: 99135 / تاریخ انتشار : 1398/3/11 16:57
|
مشکلات قبلی بین باشگاه‌ها و تیم ملی ایجاد نخواهد شد

پورموسوی: ویلموتس روابط عمومی خیلی خوبی دارد

سیروس پورموسوی در مورد حضور ویلموتس در تمرین تیم جوانان،‌گفت:«ویلموتس باعث بالا رفتن انگیزه بازیکنان شد. این بازیکنان می‌دانند که در حال حاضر شاید شرایط حضورشان در تیم ملی فراهم نباشد اما وقتی می‌بینند مربی تیم ملی برایشان اهمیت قائل است و وقت می‌گذارد و به تمرین می‌‌آید قطعا از این مساله انگیزه می‌گیرند و تلاششان را بیشتر می‌کنند تا در یکی دو سال آینده بتوانند خودشان را به سرمربی تیم ملی نشان دهند.»

سرمربی تیم جوانان در ادامه گفت:«ویلموتس ارتباط خوبی با تیم جوانان برقرار کرد و هم در تمرین صبح و هم در تمرین عصر برای دقایقی حضور پیدا کرد. او با انرژی در کنار زمین ایستاد و تمرین را برای دقایقی نظاره کرد. او روابط عمومی خیلی خوبی دارد و راحت صحبت‌هایش را انجام داد با این رفتاری که از او دیدم به نظر من فاصله بین باشگاه‌ها و تیم ملی برداشته خواهد شد.»

پورموسوی در مورد اینکه آیا فکر می‌کند اختلاف بین باشگاه‌ها و تیم ملی در دوران ویلموتس دیگر به وجود نمی‌آید،گفت:«احساس من این است که او دوست دارد ارتباط خوبی با عوامل فوتبال در ایران داشته باشد و روابط عمومی خوبی در این راستا دارد. در اولین برخوردی که با او داشتم این احساس در من ایجاد شد که مشکلات قبلی به وجود نخواهد آمد.»

وی در مورد اینکه آیا قرار شد بین تیم جوانان و بزرگسالان جلساتی برگزار شود،گفت:«این مسئله بستگی به سیاست فدراسیون دارد. آنها باید برای برگزاری این جلسات و ایجاد ارتباط مناسب برنامه ریزی کنند.»

3-220

 

captcha
تازه ها
بیشتر