ورزش جهان / شناسه خبر: 99118 / تاریخ انتشار : 1398/3/10 23:56
|

ساوت‌گیت: به شکستن طلسم امیدواریم

سالهاست که فوتبال انگلیس نتوانسته قهرمان یک تورنمنت شود و ما امیدوار هستیم بتوانیم این طلسم را بشکنیم و بعد از ۵۳ سال تیم ملی انگلیس را به قهرمانی برسانیم.

ساوت‌گیت: به شکستن طلسم امیدواریم

تیم ملی انگلیس که توانسته است به نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا راه یابد، هفته آینده باید در این مرحله از رقابت‌ها به دیدار هلند برود. ۵۳ سال از آخرین قهرمانی تیم ملی فوتبال انگلیس می‌گذرد که در سال ۱۹۶۶ با قهرمانی در جام جهانی به دست آمد. حالا گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس امیدوار است بتواند بعد از ۵۳ سال تیم ملی این کشور را به قهرمانی در یک رویداد معتبر برساند.

ساوت گیت در آستانه بازی تیم ملی انگلیس با هلند در نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا گفت: ما در شروع لیگ ملت‌ها بازی‌های خوبی داشتیم و توانستیم از گروه خودمان صعود کنیم. کنار زدن تیم‌هایی چون اسپانیا و کرواسی بسیار سخت بود. حالا به نیمه نهایی رسیده‌ایم. سالهاست که فوتبال انگلیس نتوانسته قهرمان یک تورنمنت شود و ما امیدوار هستیم بتوانیم این طلسم را بشکنیم و بعد از ۵۳ سال تیم ملی انگلیس را به قهرمانی برسانیم.

سرمربی جوان تیم ملی فوتبال انگلیس اضافه کرد: عملکرد خوب در جام جهانی و در ادامه درخشش نمایندگان انگلیس در رقابت‌های اروپایی سال بسیار خوبی را رقم زد. تیم‌های باشگاهی انگلیس توانستند در لیگ اروپا و لیگ قهرمانان نتایج خوبی بدست بیاورند. امیدوارم با قهرمانی در لیگ ملت‌ها بتوانیم سال خوب فوتبال انگلیس را در ۱۲ ماه گذشته تکمیل کنیم.

در دیگر دیدار نیمه نهایی لیگ ملت‌های اروپا پرتغال با بازگشت کریستیانو رونالدو به دیدار سوئیس خواهد رفت.

captcha
تازه ها
بیشتر