پرسپولیس / شناسه خبر: 99106 / تاریخ انتشار : 1398/3/10 17:42
|

مذاکره با برانکو، بعد از فینال

مدیران پرسپولیس می‌خواستند پیش از فینال جام حذفی تکلیف کادر فنی را روشن کنند اما برانکو این مذاکره را به بعد از فینال موکول کرد.

مذاکره با برانکو، بعد از فینال

 

مذاکره‌ی برانکو ایوانکوویچ با مالک باشگاه تراکتورسازی وقتی متوقف شد که افشایش کردند و خودِ برانکو هم میلی به صحبت کردن درباره‌ی آن ندارد: «بهتر است تراکتورسازی را فراموش کنید.» البته معنی این حرفش این نیست که حتما در پرسپولیس خواهد ماند چرا که همین الان هم دو مخالف جدی در هیات مدیره دارد که معتقدند پرسپویلس با هر مربی دیگری هم همین موفقیت‌ها را تکرار خواهد کرد.

لو رفتن مذاکره‌ی مرد کروات با مالک تراکتورسازی تنها یک خوبی برای پرسپولیس داشت و آنهم اینکه حالا هواداران باشگاه را برای جلب رضایت او و تمدید قراردادش تحت فشار خواهند گذاشت. چیزی که در آخرین مصاحبه‌ی مدیرعامل باشگاه هم به آن اشاره شد: «با برانکو یک سال دیگر قرارداد داریم. با این حال به وکیل ایشان و شخص آقای برانکو نامه زدیم و اعلام کردیم خواهان همکاری طولانی‌مدت هستیم. می‌خواهیم همکاری بلند مدتی با آقای برانکو داشته باشیم اما باید مذاکره کنیم.»

این مذاکره را هم گذاشته‌اند برای بعد از فینال جام حذفی اما معلوم نیست که نتیجه‌اش باب میل هواداران باشد چرا که اولا پرسپولیس باید پرداخت‌هایش سر وقت باشد و مهم‌تر اینکه حفظ دستیاران و همین‌طور جذب بازیکنان مورد نظر برانکو را بپذیرد.

البته مدیران باشگاه مصر بودند که همین شنبه تکلیف کادر فنی را روشن کنند اما برانکو نپذیرفته و گفته که نمی‌خواهد پیش از فینال تمرکز خودش و بازیکنانش از دست برود. در این رابطه مدیرعامل باشگاه گفته: «ما به آقای برانکو و وکیلش اعلام کردیم که برای مذاکره جهت تمدید قرارداد به باشگاه بیایند اما وکیل ایشان اعلام کرد که به دلیل در پیش بودن فینال جام‌حذفی، این جلسه به بعد از آخرین بازی موکول شود.»

 

11 – 350

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر