پرسپولیس / شناسه خبر: 99092 / تاریخ انتشار : 1398/3/10 16:10
|

باشگاه پرسپولیس ادعای بیرانوند را رد کرد: پیشنهاد خارجی ندارد

بیرانوند گفته پیشنهاد خارجی دارد اما اگر بخواهد برود، طوری می‌رود که نه خودش ضرر کند و نه پرسپولیس.

باشگاه پرسپولیس ادعای بیرانوند را رد کرد: پیشنهاد خارجی ندارد

 

علیرضا بیرانوند اگر قرارداد با پرسپولیس دست و پایش را نبسته بود، بعد از جام جهانی 2018 دیگر در فوتبال ایران نمی‌ماند. حالا هم اگر چه همان قرارداد هنوز معتبر است اما خودش گفته که به او اجازه‌ی جدایی می‌دهد: «قرارداد دارم ولی بندی در قرارداد هست که اگر پیشنهاد خارجی داشته باشم می توانم یکطرفه فسخ کنم و جدا شوم.»

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس حرف‌های دیگری هم زده که احتمال جدایی او از پرسپولیس را پررنگ‌تر جلوه می‌دهد: «از موقعی که وارد ورزش شدم دنبال پیشرفت بودم. وارد نفت که شدم می‌خواستم پیشرفت کنم. حالا این پیشرفت می‌تواند در پرسپولیس باشد یا تیم‌های اروپایی. سال به سال دارم بهتر می‌شوم. پرسپولیس تیم واقعاً بزرگی است و اگر قرار است اتفاقی برایم رخ بدهد، باید آن تیم شخصیت و بزرگی پرسپولیس را داشته باشد. البته فعلاً تمام تمرکزم روی فینال حذفی است چون اگر قهرمان شویم، اتفاق بزرگی رخ می‌دهد. امیدوارم در نهایت اتفاقات خوبی برایمان رقم بخورد.»

حالا پرسش این است که آیا بیرانوند پیشنهاد خارجی دارد که بخواهد پرسپولیس را ترک کند؟ خودش گفته: «صحبت هایی می شود. بعد از جام جهانی تمام مدیر برنامه‌ها دوست دارند بازیکنان را جابجا کنند. از طرفی خیلی ها با من و وکیلم در تماس هستند و می‌گویند چه تیم‌هایی برای انتقال من وجود دارند. همه دنبال فرصت ۱۰ یا ۱۵ روزه هستند تا با باشگاه صحبت کنند.»

چند درصد احتمال دارد بیرانوند از پرسپولیس جدا شود؟ خودش این‌طور گفته: «الان نمی‌توانم چیزی بگویم چرا که فینال حذفی را در پیش داریم و باید روی این بازی تمرکز کنم اما مطمئن باشید اگر هم اتفاقی رخ بدهد، نه من ضرر می‌کنم نه پرسپولیس.»

این برای دومین بار است که بیرانوند از جدایی می‌گوید و باشگاه تکذیب می‌کند. در واکنش به صحبت‌های بیرانوند درباره احتمال انتقالش به یکی از تیم‌های اروپایی مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید: «غیر از علیپور هیچ بازیکنی پیشنهاد خارجی نداشته. اگر پیشنهادی هست، باید به ما اعلام شود تا تصمیم بگیریم اما تا امروز درخواستی برای جذب بیرانوند به باشگاه نرسیده است.»

 

11 – 270

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر