ورزش جهان / شناسه خبر: 99070 / تاریخ انتشار : 1398/3/9 03:07
|

مانه: پیشنهاد رئال لذت‌بخش است

اینکه تیم های بزرگی مانند رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات خواهان شما باشند لذت بخش است اما ما نیز لیورپول هستیم و فراموش نکنید تیم های بزرگی را در ماه های اخیر شکست داده ایم.

مانه: پیشنهاد رئال لذت‌بخش است

با بازگشت زین‌الدین زیدان به برنابئو، اخبار دوباره حاکی از تمایل او به انتقال سادیو مانه، مهاجم سنگالی لیورپول به رئال مادرید است اما مانه در آستانه فینال لیگ قهرمانان مدعی شد فعلا اگرچه تمام تمرکز او روی این دیدار خواهد بود اما از ابراز علاقه تیمی چون رئال مادرید خوشحال است.

سادیو مانه گفت: این اخبار همیشه وجود داشته و شایعات بخشی از فوتبال است و ما بازیکنان باید با این مسائل کنار بیاییم. برای من مهمترین موضوع این است که در حال حاضر در ترکیب لیورپول بازی می کنم و من از حضور در این تیم بسیار خوشحال هستم. حالا ما برای یکی از بزرگترین بازی های باشگاهی در فوتبال آماده می شویم و ابتدا باید روی برنده شدن در فینال لیگ قهرمانان تمرکز کنیم.

وی درباره احتمال جدایی از لیورپول و انتقال به رئال مادرید افزود: اینکه تیم های بزرگی مانند رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات خواهان شما باشند لذت بخش است اما ما نیز لیورپول هستیم و فراموش نکنید تیم های بزرگی را در ماه های اخیر شکست داده ایم.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر