ورزش جهان / شناسه خبر: 99064 / تاریخ انتشار : 1398/3/9 00:43
|

تکذیب شایعه بازگشت نیمار به نیوکمپ

به گفته منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا، نه نیمار و نه این باشگاه علاقه‌ای به همکاری مجدد ندارند.

تکذیب شایعه بازگشت نیمار به نیوکمپ

نیمار در تابستان 2017 با انتقالی غیرمنتظره و 220 میلیون یورویی از بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شد اما نتوانست در این تیم به آنچه می خواست برسد و اکنون به نظر می رسد قصد بازگشت به نوکمپ را دارد.

جراردو رومرو، روزنامه نگار RAC1 ادعا کرد که مذاکرات برای انجام این انتقال آغاز شده و نشریه دیاریو اسپورت هم این ادعا را ثابت کرده است. همچنین گفته می شود عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسا، به عنوان بخشی از مبلغ انتقال راهی پاریس خواهد شد. آبی و اناری ها این بازیکن را بعد از فروش نیمار، به مبلغ 140 میلیون یورو از دورتموند خریده بودند.

امروز نشریه موندودپورتیوو به نقل از منابع نزدیک به مدیریت بارسلونا این شایعه را تکذیب کرد. طبق این گزارش، نه نیمار و نه باشگاه بارسلونا علاقه ای برای ارتباط مجدد ندارند. در بارسلونا فعلا برنامه های دیگری در اولویت قرار دارد از جمله تثبیت سرمربی و تیم مدیریت ورزشی و سپس پیشبرد مذاکرات با ماتیاس دی لیخت و احتمالا آنتوان گریزمان.

شب گذشته همچنین ال چیرینگیتو به نقل از اطرافیان نیمار ادعا کرد که فوق ستاره برزیلی به رئال نزدیک تر از بارسلوناست و اگر روزی تمایل به جدایی از پی اس جی داشته باشد، مقصد او رئال خواهد بود.

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر