ورزش ایران / شناسه خبر: 99056 / تاریخ انتشار : 1398/3/8 18:25
|

حبیبی: ادیت گفته رفتارش به خاطر تی‌شرت نبود

هادی حبیبی به مصاحبه های سرپرست و کارمند روابط بین الملل فدراسوین کشتی واکنش نشان داد و از انتشار نامه سرپرست های تیم های کشتی ایران در این باره خبر داد.

نکته مهم دیگر این نشست، بحثی بود که به خاطر اظهارات سالار توکلی سرپرست روابط بین‌الملل مطرح شد. هادی حبیبی سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در پاسخ به گفته‌های توکلی که مدعی شده بود آیین نامه ترجمه شده بود و در اختیار سرپرست‌های تیم ملی قرار گرفته بود اما آنها بی‌توجهی کردند، ضمن رد این ادعا از ترجمه‌ای که در اختیار سرپرست‌های تیم ملی قرار گرفته بود، رونمایی کرد: «۲۰ اسفند ترجمه‌ای به ما اعلام شد که در آن فقط درباره شادی با پرچم و داشتن لباس متحدالشکل بحث شده و اصلاً درباره اینکه با تی‌شرت برای گرفتن مدال نباید روی سکو رفت، بحثی نیامده بود.»

حبیبی از انتشار نامه سرپرست های تیم های ملی کشتی درباره این آئین نامه خبر داد:« بعد از اظهار نظر توکلی سرپرست های تیم های ملی کشتی هم نامه ای را منتشر کردند که در آن مشخص است که هرگز چنین ترجمه ای به دست آن ها نرسیده است.» 
حبیبی ادامه داد: «این موضوع اصلا برای اتحادیه جهانی مهم نبود و فقط یک بحث الکی و از سر لجبازی در ایتالیا پیش آمد و وقتی من با سرنک نماینده اتحادیه جهانی صحبت کردم و او عنوان کرد که مشکل مهمی نیست اما خانم ادیت زیر بار نرفت. در سالن با توکلی هم صحبت کردم و با پناهی‌زاده هم تلفنی صحبت کردم که گفتند چنین قانونی وجود ندارد.»
حبیبی در ادامه به مکالمه حبیب‌اله اخلاقی با خانم ادیت هم اشاره کرد و از اینکه باز هم متوجه شدند که اصلا موضوع تی شرت نیست: «اخلاقی هم با خانم ادیت صحبت کرد که خانم ادیت به اخلاقی گفته نه فقط به‌خاطر تی‌شرت بلکه به‌خاطر برخی رفتارهای دیگر این برخورد را انجام دادیم. وقتی نماینده اتحادیه جهانی گفت مشکلی ندارد، چرا باید اینگونه برخورد کنند؟»

captcha
تازه ها
بیشتر