فوتبال ایران / شناسه خبر: 99004 / تاریخ انتشار : 1398/3/7 15:39
|

 بازگشت احتمالی محرمی به ایران          

سایت «germanijak» کرواسی خبر داد که با بازگشت بازیکنانی مثل پینتو، استویانوویچ و امیر رحمانی آلبانیایی به تیم دیناموزاگرب دیگر برای صادق محرمی، مدافع ایرانی شانسی برای حضور در ترکیب تیمش متصور نمی شود و احتمالا بزودی به ایران برمی گردد.با توجه به مبلغ بالای محرمی به نظر نمی رسد که تیمی در لیگ کرواسی توان پرداخت این مبلغ را داشته باشد و او به خانه اش ایران باز می گردد.

همچنین سایت 24sataکرواسی هم تیم منتخب بدترین های فصل 2018-2019 لیگ فوتبال کرواسی را معرفی کرد که صادق محرمی این تیم قرار گرفت.

تمایل میلاد به ماندن در روسیه

به نقل از اسپورت 24 روسیه، ساندور وارگا مدیر برنامه های میلاد محمدی گفت:«برای میلاد پیشنهادهایی از لیگ‌های برتر اروپایی وجود دارند که از انگلیس و 5 کشور دیگر هستند. او از آسیا و تیم‌های کشورهای حوزه خلیج فارس نیز پیشنهادهایی دارد. تاکنون تمامی مذاکره‌ها در سطح اولیه قرار دارند و هیچ جزئیات مشخصی قابل گفتن نیست.»

وارگا افزود:«اولویت این بازیکن ماندن در لیگ برتر روسیه است و این کشور را دوست دارد. میلاد محمدی نگرش مثبتی به روسیه و لیگ برتر این کشور دارد. البته او از سوی تیم‌های معتبر اروپایی برای مذاکره و عقد قرارداد دعوت شده که رد کردن آنها سخت است.»

نظر کاپیتان الغرافه درباره طارمی

فهد الشمری، کاپیتان تیم فوتبال الغرافه قطر در مصاحبه با نشریه الوطن قطر مصاحبه بلندی را انجام داد و به عملکرد تیمش در فصل جاری پرداخت.کاپیتان الغرافه درباره عملکرد مهدی طارمی این طور گفت: «طارمی یکی از بهترین بازیکنان آسیا است و همه او را می شناسند اما باید با صراحت بگویم که او در الغرافه موفق نبود. او به همراه همبازی هایش تلاش زیادی کرد و همه درخشش او را به همراه تیم ملی ایران دیدند اما او در الغرافه موفق نبود.»

تمجید از پورعلی گنجی

روزنامه الشرق قطر در گزارشی آخرین وضعیت تیم العربی را بررسی و اعلام کرد تمام بازیکنان خارجی این تیم به جز مرتضی پورعلی گنجی رفتنی هستند.این روزنامه همچنین با تمجید از عملکرد مدافع ایرانی العربی نوشت که پورعلی گنجی در کنار موید الشنان دروازه بان العربی خیال این تیم را از خط عقب راحت کرده است.

3-350

 

 

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر