فوتبال ایران / شناسه خبر: 98941 / تاریخ انتشار : 1398/3/6 13:31
|
بعد از بیرمنگام و تراکتورسازی نوبت به رنجرز رسید

پیشنهاد جذاب انصاری‌فرد: الماس تراش‌نخورده در رادار جرارد

هواداران ناتینگهام‌فارست مخالف جدایی کریم هستند. از نظر آن‌ها انصاری‌فرد الماس تراش‌نخورده‌ای است که باید در فارست بماند و پیراهن رنجرز در لیگ اسکاتلند را نپوشد.

بعد از بیرمنگام و تراکتورسازی نوبت به رنجرز رسید

کریم انصاری‌فرد در نقل و انتقالات تابستانی در رادار تیم رنجرز و استیون جرارد قرار دارد. این مهاجم ایرانی تیم ناتینگهام پیشنهادهایی از تیم‌های آلمانی و ترکیه‌ای نیز دریافت کرده است. مارتین اونیل سرمربی ناتینگهام فارست به دنبال ساختن تیم جدید برای فصل آینده چمپیونشیپ است و شاید کریم پس از نخستین فصل حضورش در فوتبال انگلیس مسیر جدایی را انتخاب کند. او پس از انتقال از المپیاکوس به ناتینگهام‌فارست فقط در 12 بازی به میدان رفت،2 گل زد و 2 پاس گل داد .

این مهاجم ایرانی پیشنهادهایی از آریس یونان، باشگاه‌هایی از آلمان،سوپرلیگ ترکیه و تیم‌هایی از ایران را نیز در جیب دارد.  سایت ناتینگهام پست انگلیس در مطلبی با عنوان او (کریم انصاری‌فرد) در نهایت برای ما عالی خواهد بود، نوشت: «صحبت‌هایی مبنی بر تمایل رنجرز اسکاتلند و تیم‌هایی از آلمان و ترکیه برای جذب کریم انصاری‌فرد، مهاجم ناتینگهام‌فارست وجود دارد. این اخبار واکنش هواداران ناتینگهام‌فارست را به دنبال داشته که مخالف جدایی مهاجم ایرانی هستند.»

---

این سایت در ادامه نوشت: «کریم انصاری‌فرد که به دلیل مشکل اخذ ویزای کار انگلیس شروع ناامیدکننده‌ای در ناتینگهام‌فارست داشت فقط در 12 بازی به میدان رفت. با این وجود او پایان خوبی با ناتینگهام‌فارست در چمپیونشیپ انگلیس داشت و در 6 بازی 2 گل به ثمر رساند. گرابان، مورفی، سودانی و انصاری‌فرد مهاجمان کنونی ناتینگهام‌فارست هستند.»

ناتینگهام پست سپس پیام‌های هواداران تیم ناتینگهام‌فارست در واکنش به پیشنهاد اسکاتلندی انصاری‌فرد را منتشر کرده که خواستار حفظ این مهاجم ایرانی برای فصل آینده شده‌اند. یکی از هواداران ناتینگهام‌فارست در پیامی نوشت: «انصاری‌فرد یک الماس تراش نخورده است که باید او را برای بازی در فصل آینده حفظ کنیم.»

---

این تمام ماجرای کریم انصاری‌فرد  در روزهای نخست نقل و انتقالات تابستانی است. او که پیشتر از بیرمنگام و تراکتورسازی هم پیشنهادهایی دریافت کرده بود، شاید در یک تغییر مسیر جذاب به گلاسکو رنجرز برود و پیراهن نایب‌قهرمان لیگ اسکاتلند را بپوشید. تجربه‌ای جذاب در کنار استیون جرارد، اسطوره‌ی باشگاه لیورپول.

 

3

 

captcha
تازه ها
بیشتر