ورزش جهان / شناسه خبر: 98935 / تاریخ انتشار : 1398/3/6 01:05
|

سهمیه پردردسر برای اینتر/ میلان به لیگ اروپا رفت

اینترمیلان در دیداری دشوار برابر امپولی موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان شد و میلان در نهایت به لیگ اروپا رفت.

سهمیه پردردسر برای اینتر/ میلان به لیگ اروپا رفت

دیدارهای باقیمانده هفته پایانی سری A امشب برگزار شد که در مهمترین دیدارها اینترمیلان و آتالانتا با برتری برابر حریفان خود موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان شدند و میلان نیز با وجود غلبه بر اسپال، راهی لیگ اروپا شد.

در یکی از حساس‌تری دیدارهای امشب، اینتر در جوزپه مه‌آتزا میزبان امپولی بود که برای بقا می‌جنگید و در دیداری پرحاشیه در نهایت 2 بر یک به برتری رسید. در دقیقه 51 این بالده کیتای تازه تعویض شده بود که میزبان را پیش انداخت. 10 دقیقه بعد مائورو ایکاردی یک ضربه پنالتی حساس را برای تیمش از دست داد و گلی که ترائوره در دقیقه 76 برای امپولی زد باعث بقای تیمش و عدم کسب سهمیه از سوی اینتر می‌شد اما 5 دقیقه بعد راجا ناینگولان به داد این تیم رسید و گل دوم نراتزوری را به ثمر رساند.

امپولی در دقایق پایانی چند فرصت خوب گلزنی را از دست داد و در آخرین ثانیه‌ها نیز گل سوم را دریافت کرد اما پس از بازبینی در VAR مشخص شد که پیش از این گل روی دروازه‌بان امپولی که روی ضربه کرنر تیمش جلو آمده بود خطایی رخ داده و داور این گل را مردود و بالده را با کارت زرد دوم جریمه کرد. اینتر با این برد و با 69 امتیاز در رده چهارم جدول ایستاد و امپولی نیز با 38 امتیاز و تفاضل کمتر نسبت به جنوا به سری B سقوط کرد.

آتالانتا نیز 3 بر یک از سد ساسولو گذشت و در رده سوم ایستاد تا دیگر سهمیه ایتالیا در لیگ قهرمانان را کسب کند. این بهترین رتبه آتالانتای شگفتی‌ساز در تاریخ 112 این باشگاه است.

میلان نیز در زمین اسپال 3 بر 2 پیروز شد اما در نهایت به رتبه پنجم قناعت کرد و راهی لیگ اروپا شد. چالهان‌اوغلو(18) و کسیه(23 و 66 - پنالتی) برای میلان و ویکاری(28) و فارس(53) برای اسپال گل زدند.

---

رم نیز در زمین خود و در بازی خداحافظی دانیله ده‌روسی 2 بر یک پارما را شکست داد و با 66 امتیاز رتبه ششم را بدست آورد تا دیگر سهمیه لیگ اروپا به این تیم برسد.

عصر یکشنبه نیز یوونتوس در خانه سامپدوریا 2 - صفر شکست خورد. دفرل در دقیقه 84 و کاپراری در دقیقه 1+90 گل‌های دیرهنگام میزبان را به ثمر رساندند تا این تیم، قهرمان زودهنگام فصل جاری را با شکست روانه تعطیلات کند. به این ترتیب بانوی پیر فوتبال ایتالیا با 90 امتیاز در صدر جدول به کار خودش در فصل 2019-2018 پایان داد.

captcha
تازه ها
بیشتر