ورزش جهان / شناسه خبر: 98933 / تاریخ انتشار : 1398/3/5 23:56
|

ساری نزدیک نیمکت یووه

سرمربی ایتالیایی چلسی در آستانه قبول هدایت بیانکونری قرار دارد و گفته می‌شود پس از فینال لیگ اروپا رسما سرمربی یووه خواهد شد.

ساری نزدیک نیمکت یووه

هواداران یوونتوس بی صبرانه در انتظار معرفی سرمربی بعدی این تیم هستند و علیرغم مطرح شدن نام گزینه های متعدد، هنوز جانشین ماکسیمیلیانو آلگری در این تیم به طور قطعی مشخص نشده است.

اما امروز نشریات ایتالیایی خبر از نهایی شدن مذاکرات یوونتوس با مائوریتسیو ساری داده اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد وی به زودی به عنوان سرمربی جدید بیانکونری معرفی خواهد شد.

اخبار حاکی از قرارداد سه ساله ساری با یوونتوس است و وی سالانه 6.1 میلیون پوند از باشگاه ایتالیایی حقوق دریات خواهد کرد. قرار است این انتصاب رسما از سوی باشگاه یوونتوس بعد از برگزاری فینال لیگ اروپا بین دو تیم ذ و آرسنال در چهارشنبه پیش رو در باکو به هواداران این باشگاه علنی شود. همچنین اسپورت مدیاست مدعی شد ساری موافقت خود را با حضور در یوونتوس اعلام داشته است.

جالب اینجاست مائوریتسیو ساری در شرایطی سرمربی احتمالی بعدی یوونتوس خواهد بود که در طول دوران مربیگری خود حتی موفق به کسب یک جام هم نشده و این هفته فرصت دارد تا با برتری برابر آرسنال در فینال لیگ اروپا به این مهم دست یابد.

یوونتوس پیش از توافق با ساری تلاش زیادی برای گزینه هایی چون پپ گواردیولا و مائوریتسیو پوچتینو داشت که به سرانجامی نرسید و در نهایت آنها با سرمربی ایتالیایی چلسی برای عقد قرارداد توافق کردند.

captcha
تازه ها
بیشتر