ورزش جهان / شناسه خبر: 98931 / تاریخ انتشار : 1398/3/5 22:44
|

تلاش روسونری برای بازگرداندن آلگری

میلانی‌ها در تلاشند تا سرمربی سابق خود را برای فصل بعد استخدام کرده و او را جانشین گتوزو کنند.

تلاش روسونری برای بازگرداندن آلگری

سایت توتومرکاتووب ایتالیا در گزارشی مدعی شده است که ایوان گازیدیس، مدیراجرایی باشگاه میلان با ماسیمیلیانو آلگری تماس گرفته تا ببیند که آیا می‌توانند او را به سن‌سیرو برگرداند یا خیر. داستان 5 ساله حضور آلگری در یوونتوس، امروز با شکست خارج از خانه این تیم مقابل سامپدوریا به پایان رسید و او از خانه بانوی پیر خواهد رفت. او تابستان سال 2014 پس از پایان قراردادش با میلان، این تیم را به مقصد یوونتوس ترک کرد و با این تیم 5 اسکودتوی متوالی و دو نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان کسب کرد.

آلگری در یکی از مصاحبه‌های اخیرش گفته بود اگرچه تمایل دارد یک سال استراحت کند اما اگر پیشنهاد کاری خوبی به او ارائه شود، از استراحت صرفنظر می‌کند. اکنون میلان در تلاش است که او را متقاعد کند به کادر فنی این تیم برگردد. آلگری سال 2010 به میلان پیوست و در اولین فصل حضورش در آن تیم (فصل 11-2010) قهرمان سری A شد و فصل بعد از آن هم تا آستانه کسب دومین قهرمانی متوالی با این تیم پیش رفت اما مغلوب یوونتوس تحت هدایت آنتونیو کونته شد.

به این ترتیب نام میلان هم به فهرست باشگاه‌هایی مانند تاتنهام، پاری‌سن‌ژرمن و بایرن مونیخ که پیش از این به عنوان مشتریان آلگری معرفی شده بودند اضافه شد. از رم هم به عنوان دیگر مقصد احتمالی آلگری یاد می‌شود.

گفته می‌شود که باشگاه میلان حتی در صورت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، باز هم سرمربی‌اش جنارو گتوزو را اخراج و علاو بر آنها با لئوناردو به عنوان مدیر ورزشی و دستیار او پائولو مالدینی هم قطع همکاری می کند.

captcha
تازه ها
بیشتر