فوتبال ایران / شناسه خبر: 98922 / تاریخ انتشار : 1398/3/4 18:27
|
شرایط متفاوت حسینی و امیری در ترابزون

پیشنهاد اسپانیایی برای مجید، بازگشت وحید به ایران

شرایط متفاوت حسینی و امیری در ترابزون

رسانه های ترک در آستانه فصل نقل و انتقالات خبر داده اند که امیری، حسینی و توره در آستانه جدایی از ترابزون هستند. زارگو توره و امیری هنوز یک سال با ترابزون قرارداد دارند اما مدیر باشگاه به این دو گفته که اگر پیشنهاد رسمی داشته باشند، باشگاه با آنها موافقت خواهد کرد.

حال اگر این به معنای جدایی رایگان باشد، شانس فوق العاده ای برای باشگاه های ایرانی و به خصوص پرسپولیس خواهد بود. رسانه های ترکیه خبر داده اند که امیری در این مدت با باشگاه های ایرانی در تماس بوده و احتمال جدایی اش وجود دارد. اما زارگو توره احتمالا به فرانسه می‌رود.

باشگاه ترابزون اسپور بی میل نیست که مجید حسینی را بفروشد و یک بازیکن باتجربه تر را به خدمت گیرد. در همین خصوص مدیربرنامه‌های مجید حسینی نیز ادعا کرده که او پیشنهادی از لیگ اسپانیا دارد و اگر ترابزونی ها موافق باشند، این انتقال می‌تواند انجام شود. اما در این بین رقم پیشنهادی از سوی باشگاه اسپانیایی مورد قبول ترابزون نبوده و آن ها راضی به این انتقال نشده اند.

به نظر می‌رسد رایزنی در این خصوص همچنان ادامه داشته باشد. جدایی حسینی احتمالا به لژیونر ماندن او ختم می‌شود اما اوضاع برای امیری برعکس است.

در واقع حسینی باید با پیشنهاد مالی نظر باشگاه را جلب کند اما امیری حتی اگر پیشنهادی از لیگ ایران داشته باشد، ترابزون با او احتمالا موافقت میکند. البته نکته اصلی این است که هواداران فوتبال در ایران باید بدانند که شلوغ کردن اوضاع می‌تواند منجر به قیمت گذاری سنگین ترابزون روی این ستاره ایرانی شود.

گفتنی است ترابوزان اسپور جمعه شب در آخرین بازی سوپر لیگ ترکیه به مصاف ریزه اسپور رفت و ۳ بر یک میزبانش را شکست داد.مجید حسینی در ترکیب اصلی ترابوزان اسپور حضور داشت و ۹۰ دقیقه بازی کرد اما خبری از وحید امیری در این مسابقه نشد.

ترابوزان با ۶۳ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت و به لیگ اروپا رسید.

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر